Skocz do zawartości
Forum

Problem od urodzenia z jedzeniem


Gość Karol129021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karol129021

Dzień dobry, mam 21 lat i mam problem z jedzeniem od urodzenia. Bylem ostatnio u lekarza neurologa ale to chyba nie ta bajka bo Pani stwierdziła że nie potrzebnie do niej przyszedłem bo ona mi nic nie pomoże. Nie mogę jeść żadnych wędlin mięsa sałatek, warzywa są to tylko nie które, moje jedzenie składa się z ziemniaków, słodkich bułek, jogurtów, płatek na mleku, omlety, naleśniki, pizza ale tylko sos ser pieczarki, pierogi ale tylko te z truskawkami i jagodami. Nigdy mi to nie przeszkadzało ale odkąd skończyłem szkole i zaczęło mi się dorosłe życie to wszystko się zmieniło. Chciałbym wkoncu zjeść normalny obiad i nie martwić się na żadnych wakacjach czy na spotkaniu ze znajomymi. Nawet z przyszłej dziewczynyczy później żony nie zabiorę na żaden obiad bo nie ma nic dla mnie. I teraz pytanie czy można coś z tym zrobić? Jakaś operacje? Leczenie tego?
Bardzo bym prosił o odpowiedź.
Pozdrawiam ☺️

Odnośnik do komentarza

A co się dzieje jak zjesz mięso?
Tak czy tak, ważne, żeby dieta była zbilansowana.
Coraz więcej osób przechodzi na wege, więc masz szansę poznać taką dziewczynę.
Teraz w necie możesz sprawdzać czy dostarczasz organizmowi odpowiednią dawkę witamin i minerałów, możesz też skorzystać z porady dietetyka.
Jak widać, nie jesz mięsa i kiełbas i dobrze się czujesz, więc nie szukaj dziury w całym, nie leczy się Twojego problemu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Karol129021

Ogólnie się czuje dobrze ale psychicznie nie koniecznie, jak zjem to wymiotuje. Próbowałem sobie tłumaczyć że tak zostałem stworzony ale jakoś nie przemawia to do mnie. Ale nie wiem czy ja się mogę nazywać wege bo wegetarianin nie je mięsa wszystko inne je

Odnośnik do komentarza

To widocznie Twój organizm nie toleruje tych produktów i nic nie zrobisz, chociaż dla uspokojenia możesz wybrać się do gastrologa na gastroskopię, jak i zrobić testy na tolerancje pokarmowe, tylko nie wiem czy one są wiarygodne, bo ostatnio powstają placówki na te tolerancje, ale one dla nie nie są wiarygodne, poradź się gastrologa.
Jeśli masz z tym problem psychiczny, wybierz się do psychiatry.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ale urosłeś. Neurolog? ktoś ci to doradził? Gastrolog i endokrynolog o drugim na NFZ zapomnij. Po za tym na pochybel wpierniczaj, co jadłeś wcześniej, co pożygasz się? to kup tabletki Torecan, Już nie rzygniesz. Ja ci polecam psychiatrę. Myślę, że masz zaburzenia w jakiejś części mózgu pewnie związane z dop/ser. A neurolog jak by był dobry to by się zainteresował. Polecam ci od razu Mirtazepine rano i wieczorem, będziesz tak głodny, że masara. I SSRI bo to troszke jak nerwica chyba ale skontaktuj się z lekarzem, ale tym dobrym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...