Skocz do zawartości
Forum

Depresja z powodu samotności


Gość zalosnyFacet

Rekomendowane odpowiedzi

matik39
Związek nie zawsze równa się brak samotności.

Dokładnie... Jak nie potrafi się żyć samemu, to i nie potrafi się w związku.
Tak jak to, że człowiek inteligentny nigdy nie nudzi się z sobą, a przy jej braku nudzi się z partnerem.

Rodzice ulepili autora na tak wstydliwego człowieka, że nawet jakby jakimś sposobem stracił to prawictwo, zawsze będzie go deprymował temat seksu, więc z pretensjami trzeba skierować się do przodków;)

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Ale jak się już nauczę to żadna nie będzie mogła mi zarzucić, że sex na pewno będzie beznadziejny. Tak jak to notorycznie robią.
I wiem że związek nie może być jedynym cele. Ale wy macie lub mieliście jakieś kontakty, a ja całe życie nie mam żadnego. Jestem człowiekiem i tez potrzebuje bliskości.
Więc nie potraficie tego pojąć, skoro związek i sex to nic to co się w to bawicie, a mi macie za złe że tez chce. Nie dam rade isć całe życie sam.

Odnośnik do komentarza

Będzie mógł każdy zarzucić, nawet doświadczony kochanek może być tak określony.
A to że Ty nadal będziesz marudzić to jest pewne, bo cnotę stracisz ale nie będziesz miał dziecka i już marudzenie, zabraknie zrozumienia i już marudzenie, nikt nie zechce Cię poznać takim jakim żeś jest i już będziesz smęcić a jak to minie to przecież każdy powód jest dobry do marudzenie, do koloru do wyboru.
No i widać masz parcie na ten seks więc idź do tej prostytutki, seks łagodzi obyczaje.

Odnośnik do komentarza

Szkoda już chyba cokolwiek pisać w tym temacie. Poza tym autor już napisał nieprawdę w jednej ze swoich wypowiedzi.. A ja wcześniej już się do tego odnosiłam. cóż. Zatem zostały mu te prostytutki które go wszystkiego nauczą i sprawia że nie będzie się już dłużej czuł jak dziwoląg.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość nieżałosny_facet

Generalnie zgadzam się z większością, każdy ma tutaj swoją rację a tak właściwie to prawdy są trzy; moja prawda, Twoja i g.... prawda. Każdemu według potrzeb, tzn każdy patrzy ze swojej perspektywy jak komu wygodnie i jak potoczyło się życie. Mamy na swoje życie ogromny wpływ i z tym się nie ma co spierać, ale nie na wszystko.

Autorze, zrób jak uważasz. Niewiele tracisz, nie posmakujesz to się nie dowiesz, tylko sprawdź najpierw opinie na temat danej panny. Lepiej nie przychodzić 'tam' z przypadku', lepiej wiedzieć czego się chce i czy się tego chce naprawdę - to już jak będziesz na stówe pewien.

Mam sytuacje podobną do Twojej, z tym, że nie musiałem poszukiwać panny na pierwszy raz. Miałem tak, prawdę mówiąc, tylko jedną dziewczynę i temat seksu, też już mam za sobą. Niestety nie potrafię stworzyć żadnej sensownej relacji, jestem wycofany. Mimo, że mam swoje pasję, studia ukończone częściowo (licencjat), i kontynuuje magisterkę oraz pracuję bez przerwy już 8 lat, to i tak w 'tych' sprawach raczej słabo. Nie mam nawet znajomych. Mam 28 lat, może gdzieś sam sobie jestem winien...nie wiem... w każdym razie, nikomu nie wyrządziłem żadnej krzywdy i co bym nie zrobił, jak się nie zachował, to jestem odbierany raczej jako inteligentny ale spokojny, miły chłopak.

Trudno, nie mam zamiaru zmieniać się całkowicie by być akceptowany i widziany tak jakby sobie inni tego życzyli.
Chciałbym też stworzyć rodzinę czy choćby mieć kobietę bliską sercu ale przez wiele lat porażek i prób, odrzuceń i tzw "obiecanki, cacanki a głupiemu radość",to zawsze był , jest i będzie ktoś lepszy ode mnie.

Już częściowo się z tym pogodziłem, nie wierzę w nic. Dość dużo się starałem a teraz mam to gdzieś. Ale może chciałbyś pogadać? Nie na forum, ale może mailowo?
Chciałbym mieć jakiegoś znajomego, którego rozumiem ja i kogoś kto rozumie mnie. Albo po prostu pójść od czasu do czasu na browara, na więcej nie pozwala mi zdrowie - alkoholu raczej nie pije ze względów zdrowotnych.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...