Skocz do zawartości
Forum

Depresja z powodu samotności


Gość zalosnyFacet

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje problemy są w większości nierozwiazywalne, bo jeszcze sie taki nie urodzil, co by tobie dogodzil . Oprócz jednego.
Zeby pozbyć sie osmieszajacego cie prawictwa i dowiedzieć sie wreszcie czegoś, o życiu seksualnym ludzi, to zbierz sie na odwagę i idz do burdelu czy ,jak to teraz sie nazywa. Nikt Cię tam nie wysmieje, a przeciwnie myślę, ze sie toba zajmą bardzo profesjonalnie, tylko powiedz ze Ty pierwszy raz.
Tym sposobem pozbedziesz sie jednego z glownych problemów, który rzutuje na twoje życie, pewność siebie i kontakty z kobietami.
Nabierzesz praktycznego doświadczenia ,chociaż w jednej dziedzinie , pozbedziesz sia oporów przed żartowaniem na takie tematy i tym samym ,o jeden problem będziesz miał mniej. Seksuolog byc może, okaze sie niepotrzebny, no chyba ze i tam cos pójdzie nie tak ,to wtedy zrzuci sie wine ,na panią lekkich obyczajów.
Myślę, ze nic nie ryzykujesz ,a duzo mozesz zyskać. Przecież pracujesz, wiec na jedna wizytę w tygodniu powinno byc Cię stać.
Trzymam kciuki....powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Umiejętności nabywamy sami, fakt, niektórzy nie potrafią, dlatego mówi się, że jeden umie wszystko zrobić, drugi nie potrafi wbić przysłowiowego gwoździa.
Wychodzi, że skończyłeś studia, aby skończyć, do tego zawodu, trzeba być bystrym, myśleć logicznie i samememu dochodzić do wniosków, na studiach trzeba się wgłębiać w temat, a nie tylko wykuć się tego co każą. Bez logicznego i analitycznego myślenia, nie masz przyszłości w tym zawodzie.
Więc nie problem w tym, że nie masz doświadczenia, bo akurat w tym zawodzie, sam byś musiał je nabywać.

Co do kobiet, podkochiwałeś się w jakiejś dziewczynie, czujesz pociąg seksualny do kobiet?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

~no tak
Seksuolog byc może, okaze sie niepotrzebny, no chyba ze i tam cos pójdzie nie tak ,to wtedy zrzuci sie wine ,na panią lekkich obyczajów.

@no tak, dawno nic mnie tak nie rozbawiło;) ale na poważnie, to co proponujesz, to wyłącznie w wypadku, gdy nie czuje się oporów moralnych, takie tematy mogą mierzić.

~ka-wa
Co do kobiet, podkochiwałeś się w jakiejś dziewczynie, czujesz pociąg seksualny do kobiet?

Też się nad tym zastanawiam, zalosny zdarzały Ci się zadurzenia w kobietach, nastoletnie flirty?
I czy masz rodzeństwo? Jakiej płci, jeśli tak? Podobno posiadanie rodzeństwa przeciwnej płci ułatwia kontakty damsko-męskie.+ podobie dobre relacje z rodzicem płci przeciwnej,
ale oczywiście nie jest to nie do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Jak bym miał skończyć studia tylko dla skończenia to bym sobie wybrał coś łatwiejszego. Długo pisanie kodu to była dla mnie czarna magia. Pierwszy rok w zasadzie z litości chyba skończyłem. Ale w końcu jakoś zaskoczyło. I szło sam pisałem projekty i były dobre. Ale na rozmowie ktoś zaraz po studiach kto nigdy nie widział aplikacji z prawdziwego zdarzenia a ktoś z doświadczeniem, kto już nie jedno widział i napisał, to kogo wybiorą, i tak jest zawsze?

Podkochiwałem się, i teraz też jest dziewczyna w której się podkochuje, ale co z tego nawet mnie nie zauważa, nawet nie pogada a wiem że potrafi się umawiać na jednorazowe akcje. Wiec i tak by mnie wyśmiała za prawictwo. A całą szkolę to zawsze byłem tym niepopularnym, biedny na nic nie miał, stare ciuchy, nawet kolegów nie miałem, więc żadna nie chciała mnie zdać, na studiach miałem nadzieje że są tam dojrzalsi ludzi, ale się przekonałem że sex do podstawa jakiejkolwiek znajomości.

Mam siostrę rok młodszą seksualnie aktywna ok szkoły i ma mnie za przegrywa zresztą jak matka i ojciec. Zresztą kobietą łatwo o sex więc co się dziwić

Odnośnik do komentarza

W każdej pracy dostajesz wytyczne i sam musisz wiedzieć jak to zrobić, nikt nie będzie Cię prowadził za rączkę.
To tak jakby zatrudniona sprzątaczka, pytała jak ma sprzątać.

Pozostaje Ci w takim razie robić to co najlepiej umiesz, jest coś w czym jesteś dobry i lubisz to robić?

Co do kobiet, to widać w Twoim otoczeniu same dziewczyny, co umawiajają się na jednorazowe akcje, ciekawe..., dlatego masz takie skrzywione opinie o kobietach.
Bo generalnie, to bardziej kobietom zależy na założeniu rodziny, może w biurze matrymonialnym poszukaj.
Co do pierwszego razu, to każdy prędzej czy później to przechodzi i od zarania wiadomo, bez uczenia, co do czego służy, więc tego nie trzeba się uczyć.
U Ciebie największym problemem jest totalna nieśmiałość, ale przez to nigdzie nie zwrócisz się o pomoc, bo wstyd i tak koło się zamyka. Dopóki nie przełamiesz tego paraliżującego wstydu, będziesz takim żałosny facetem, jak sam siebie określiłeś.

A wstyd to kraść..., więc spróbuj przełamać ten wstyd, który Cię bardzo ogranicza, żeby ruszyć do przodu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

A myślisz że tu gdzie jestem to mnie od razu wrzucili na hale, postawili przed maszyną którą widzę pierwszy raz na oczy? Nie miałem szkolenie i wszystko mi pokazali, i miałem 3 miesiące na wdrożenie się. Bo to jest niemożliwe aby wymagać biegłość od kogoś kto pierwszy raz idzie do pracy w danym zawodzie. Ale widzę nikt dzisiaj tego nierozumie, pierwszego dnia mam być jak z 5 letnim stażem.

I myślisz że co ja cały czas próbuje zrobić jak się nie przełamać i nauczyć pewnych. Ale żadna mi nie da już szansy, wszystkie wolą tych najfajniejszych facetów którzy maja powodzenie, i tylko z takimi się pieprzą. Dzisiaj się ma albo wielu partnerów albo żadnych.
Jak mi nikt nie da szansy na poznanie to nic się nie zmieni.
A nikt mi nie da bo jak to kobiety twierdza prawiczki sa beznadziejne. Wiele razy słyszałem że seks z takim to tragedia.

Odnośnik do komentarza

To, ze jestes prawiczkiem jest jakąś Twoją obsesją.
Masz to wypisane na czole czy jak?

Nie wyobrażam sobie, ze za czasów jak bylam dziewicą a byłam ją nad podziw długo, z kimkolwiek rozmawiałabym o tym, ze nią jestem. Po co i dlaczego. Chłopaki mogli zagadywać, próbowac sie przystawiać a ja ze smiechem się wykręcałam. Jak juz mialam swojego chłopaka to pozwalałam sobie alternatywne formy seksu bez penetracji. I wcale mu nie tłumaczylam, ze to dlatego, ze jestem dziewicą. Wyszłam za niego za mąz to sprawdzilam jak to jest po całosci. I z nikim rozmów na temat mojego dziewictwa nie prowadzilam.
Raz z zapaleniem przydatków trafiłam do ginekologa, który mnie obadał i zamiast zając sie moim aktualnym bólem to stwierdziwszy badaniem co bylo do stwierdzenia w kwestii tego nieszczęsnego dziewictwa zacząl przeprowadzac ze mną wywiad. Studiuje pani? tak, A gdzie? Uczelnia byla techniczna, to wiadomo, więcej facetow. Nie wypadało mu zadac wprost pytania, niebrzydka pani jest- a to dlaczego do tych lat pani życia jeszcze jako dziewica pani biega po tym swiecie. Zaczął po swojemu sobie głowkowac i stwierdził, ze mam brzydką bliznę po operacji wyrostka i zacząl mnie serdecznie pouczać, gdzie powinnam sie udac aby ją zminimalizować.

Ten lekarz to byla jedyna osoba ,z ktora posrednio rozmawialam o swoim dziewictwie. Tzn, nie rozmawialiśmy, ale on sam z siebie uznał, ze chyba moja blizna budzi we mnie jakies opory przed rozbieraniem się. Mnie to troche rozbawiło i nic ponadto.

Owszem, przypominam sobie, ze czasem myslałam, ze gdyby mial nastąpić koniec świata lub mialabym zginąc w wypadku to trochę glupio byłoby abym jeszcze tego rodzaju doswiadczenia nie miala za sobą.

Wykup sobie panienkę do spraw specjalnych, to jakas częsc Twojej obsesji z Ciebie zejdzie. A kiedyś spotkasz dziewczynę , która Ci sie spodoba i którą będziesz mial odwagę zaprosić na kawę, do kina, z którą bedziesz chodził na spacery i śmiał sie z jej dowcipów czy rzucal odważnie swoimi to czas pokaże.Tylko nie wyskakuj z tym, ze jestes jeszcze prawiczkiem lub , ze dlugo nim byłes i dałes sie rozprawiczyć pani do spraw specjalnych. Nawet jak usłyszysz tego rodzaju pytania, to nie masz żadnego obowiązku na nie odpowiadać . Zawsze mozesz żartowac, ze nie pamiętasz, ze nie rozumiesz o co Cie pytają albo odrzucać pileczkę a Twoja inicjacja kiedy nastąpila i z kim.

Wczesniej w życiu gdybys dziewczynom ze smiechem i szelmowskim uśmiechem mówił, ze jestes prawiczkiem to pewnie wcale by Ci nie wierzyly. Chciałyby zaciekawione sprawdzic jak to z Tobą jest naprawdę a nie odchodziły z lekceważacym prychnięciem, ze najgorszy jest seks z prawiczkiem. A i wtedy mógłbys ze śmiechem rzucić " Czy aby na pewno? A wyobraz sobie ile takiemu prawiczkowi mozna sugerowac co akurat dana kobieta lubi, bo on jeszcze nie nauczyl się, ze po to dązy do zbliżenia aby sobie szybko zrobic dobrze" I to wszystko, lekko i ze smiechem.

Ale Ty sam siebie traktujesz śmiertelnie powaznie a problem, ktory masz rozdmuchujesz do granic mozliwosci.
To i panny uciekają zanim zaprosisz na tę kawę czy lody (bo są upały).

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

kikunia55 wyobraź sobie że dziewicą większość facetów nie pogardzi a nawet się ucieszy z tego. W druga stronę to nie działa. I nie nie mam tego wypisanego na twarzy, tylko powtarzam raz jeszcze, temat seksu i bliskość potrafią się pojawiać bardzo szybko, mniej lub bardziej bezpośrednio. A ja nie wiem o tym nic i krępuje mnie to, zwłaszcza gdy wiem że prawiczek dla kobiety to dzisiaj największe zło, bo mówiono mi to i wyśmiewano prosto w oczy. Więc to widać. Inaczej zachowuje się człowiek który ma coś przed sobą a inaczej który czeka na pierwszy raz, i to w każdej dziedzinie. Sama byś pewnie teraz wzięła doświadczonego jak byś teraz była sama.

Więc jeśli sex to podstawa jakiejkolwiek znajomości, i on jest miarą faceta. Pójście do dziwki spowoduje że strace szacunek do wszystkich kobiet, bo wychodzi że to puste szmaty myślące dupą. Bo bez ruchania widzę się dzisiaj nie da nikogo poznać.

Odnośnik do komentarza

Pójście do dziwki spowoduje że strace szacunek do wszystkich kobiet, bo wychodzi że to puste szmaty myślące dupą. Bo bez ruchania widzę się dzisiaj nie da nikogo poznać.

Ty szacunku do kobiet nie masz i nigdy nie miałeś. Chociaż w twojej sprawie ,w tym wątku wypowiadają sie głównie kobiety, to ośmielasz sie na tego typu inwektywy, wobec nas wszystkich.
Zasadą jest, ze to faceci myślą nie głowa, tylko rozporkiem, a kobiety generalnie traktują sex drugoplanowo, bo ważniejsza jest dla nich bliskość emocjonalna i ją stawiają na pierwszym miejscu.
Zwyczajnie kłamiesz mówiąc, że dziewczyny przy pierwszym spotkaniu zaczynają wprost, czy pośrednio mówić o sexie, tym bardziej wysmiewaja twój brak doświadczenia. Kobiety takie nie są! Masz juz wystarczająco duzo lat i widziałaś tyle filmów, przeczytałeś tyle książek ,że mozesz mieć pojęcie o relacjach damsko męskich, bo to wiedza i obrazy które są powszechnie dostępne. Ja nie byłam na Księżycu, ale całkiem sporo o nim wiem i spokojnie mogą o nim podyskutować z kimś, kto tez jest nim zainteresowany. Wiec nie zwalaj ciągle wszystkiego na innych, zeby usprawiedliwić siebie ,że jestes takim niedojda życiowym, który na każdą swoją porażkę znajdzie winnego.
Prostytutki to nie sa szmaty, tylko kobiety, którą mogą dac ci więcej, niz psycholog i seksuolog razem wzięci.
Szanuj ludzi bez względu na to kim są bo poniżanie innych ,zeby podnieść swoją gowniana samoocene jest bardzo slabe i godne potępienia.
Tobie nikt nie pomoże, bo Ty wszystko odrzucasz. Wypowiadasz sie z pogardą, zarówno o kobietach jak i o mężczyznach, którzy dobrze sobie radza i mają powodzenie.
Przemawia przez Ciebie zawiść i zazdrość. Ten jad najbardziej truje ciebie, ale Ty tego i tak nie pojmiesz, a mnie to juz guzik obchodzi.
Szkoda czasu na kogoś takiego, który nie jest w stanie okazać, jesli nie wdzięczności, to chociaż szacunku dla osob, które poświęcają mu swój czas, wiedze i dobre rady.
Myślę, że przez całe życie, nikt nie poświęcił Ci tyle czasu i uwagi, ile dostałeś na tym forum, a ty tak chamsko ,cały czas o kobietach sie wypowiadasz. Nie wiem jak inni ale ja mam dość.

Odnośnik do komentarza

Też widzę, że nie ma sensu dalej się udzielać w temacie, bo nic do Ciebie nie dociera, tylko skoro wszystko wiesz lepiej, to po co napisałeś, chyba tylko dlatego, żeby się wyżyć na kobietach.

Masz zatwardziałe poglądy, jeśli ich nie zmienisz, to zostaniesz zatwardziałym kawalerem, do końca życia, na własne życzenie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Bo walicie ładne słówka że kobiety so takie wspaniałe i uczuciowe.
A przez 10 lat nigdy tego nie zauważyłem. Wyśmiewanie przez prawictwo jest przejawem tej uczuciowości ?
Pani psycholog tez tak gadała, ale jak się okazało prawiczek w łózko to dla niej duży problem, więc co mam myśleć? jak nigdy nie było odstępstwa od tej sytuacji, ani jednego

Odnośnik do komentarza

Wg mnie masz 2 problemy niejako za siebie sie zazębiające:
1. Jestes prawiczkiem
2. Nigdy nie miales dziewczyny ( nie tylko w sensie fizycznego spólkowania)

Pierwszy problem jak juz pisałysmy da się rozwiązac wizytą u stosownej opłaconej pani.Nie musisz nam tu mówić , ale sam w sobie się zastanów dlaczego się tak bardzo bronisz. Przecież z dwoch spraw Cie męczących miałbys juz tylko jedną do rozwikłania. Nie chcesz isc, bo :
1. Boisz sie, ze zarazisz sie jakąś francą- pomysl o zabezpieczeniu.
2. Boisz się ze skoro nigdy z nie byles z kobietą to i z tą nie będziesz wiedział jak się zachować- zbytek zmartwień. Placisz tej pani i nawet jesli wydasz jej sie bardziej cudaczny niz ktos inny, to Ci tego nie powie, bo klient nasz pan. Takie panie nie lubią i sie boją klientów agresywnych, zboczonych, wynaturzonych- cala inna reszta przypadków jest dla nich do akceptacji. Ponadto pani znająca sie na rzeczy, szybko rozładuje swoim obyciem ewentualne Twoje zakopotanie.
3. Uważasz, ze to nie honor zaczynać swoją inicjację od tego typu miejsc. Oczywiscie, ze mogą być w tej sprawie rozne zdania. Ale pamiętaj, ze w zamierzchlych czasach ziemianie lub arystokracja czasami nie chcieli nadwyręzać swoich żon i swiadomie odwiedzali takie miejsca a wtedy tez i dorastającego swojego syna choć raz z obowiązkową wizytą do takiego przybytku prowadzili.
4. Masz problemy natury czysto fizycznej- w ramach swoich wlasnych masturbacji nie panujesz nad czlonkiem, za szybko się rozladowujesz, za pózno sie rozladowujesz, masz niskie libido i wogole za szybko nie jestes gotowy do sprawy....Wtedy o ile nie pomoze Ci taka wizyta w przybytku to do seksuologa czas isc.
5. Tyle lat sam sie tam dotykasz, niby marzysz aby byc z jakąs kobietą, ale jak juz pomyslisz sobie, ze oplacona pani by Cie tam dotknęla to drętwiejesz ze strachu- nie, to jest tylko moje i tylko dla mnie!
6. Albo jeszcze jakis inny powod, ktory mi sie nie nasuwa- tyle, ze sam sobie ze sobą pogadaj, czy mimo tej lub tych obiekcji nie da się jednak tego przeskoczyc i przynajmniej jeden problem związany z tym ,żes prawiczek bylby z glowy.

" i teraz też jest dziewczyna w której się podkochuje, ale co z tego nawet mnie nie zauważa, nawet nie pogada a wiem że potrafi się umawiać na jednorazowe akcje"- z opisu wynika, ze dziewczyna nie ma jeszcze swojego chlopaka.Slowa "jednorazowe akcje" oznacza w Twoich ustach, ze z kazdym facetem, ktorego sobie wybrala umawia sie na seks? Ja raczej myslalabym, ze jest dziewczyną poszukującą i umawia sie z chlopakami a częstokroć juz po pierwszej ,dużo bardziej niewinnej randce nz Ty podejrzewasz ,wie, ze jednak chłopak sie jej nie podoba lub ona jemu. Czyli ma prawo i obowiązek szukac dalej.

A z tym dziewictwem to Twoje zdanie, ze żaden chlopak nie pogardzi dziewicą. Ja będąc jeszcze tą dziewicą słyszalam od jakiegos kolesia, ze on to niekoniecznie chcialby z dziewicą, bo taka jest niedoswiadczona, lekko dzika jeszcze. bo nie wiadomo czy za dużo bólu się jej calą akcją nie sprawi, bo te blony to rożne bywają i niektore to wcale tak automatycznie i bezproblemowo nie pękają. Nie ,on by wcale sie tak bardzo nie pisał na takie doswiadczenie. Uznałam wtedy, ze jakis wygodnicki lub taki co lubi duzo i bezproblemowo zaliczać. I wcale sie tym nie przejęłam, choć posrednio uslyszałam informację, ze byc dziewicą to tez problem.

A wiesz, ze psycholodzy mówią, ze ta sama młoda kobieta (czyli ta sama uroda, wiek, sposob bycia) o ile jest przedstawiona mężczyżnie jako męzatka lub jako panienka wzbudza zupelnie inne emocje w męzczyżnie. Jesli jest odpowiednio ładna, to niezaleznie czy panna czy męzatka to powiedzmy budzi zawsze duze zainteresowanie. Ale o ile jest przeciętnej urody, to okazuje się ze lepiej jest postrzegana mężatka. A dlaczego? A dlatego, ze skoro inny się z nią ożenil, to choć ja tam nic nadzwyczajnego w niej nie widzę to i tak mozna przypuszczać, ze ma jakąs wartośc, bo inny ją chcial.Ponadto chętnie bym się pobawil z nią na r-k męża.

Czyli takich roznych opinii i kobietach i o męzczyznach jest zupelnie sporo, ale nie nalezy sie nimi chyba az tak bardzo przejmowac.

A od pani psycholog, której zadajesz pytanie o prawiczka to sie biedna zestresowala, ze klient jakby oferuje jej swoje walory. Przeciez nawet jej nie wolno mieszac życia zawodowego z prywatnym.Wprowadzasz ją w zakłopotanie, odpowiada cokolwiek a Ty znow masz powód do kompleksow.

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Ale dlaczego muszę iść do prostytutki? Dlaczego żeby kogoś normalnie poznać trzeba najpierw wyruchać swoje?
Dlaczego nie mogę pójść normalnie na randkę, i dopiero w tedy uprawiać sex?

I tak trochę się tego nic o tym nie wiem, wżyciu nie dotknąłem kobiety, niemówiąca o zobaczeniu nago na żywo. I pewnie nic by z tego nie wyszło, a jak by wyszło to pewnie momentalnie, i pewnie by mnie wyśmiała.

Nie wiem czy umawia się zawsze na sex czy tylko na randki a sex jest jej wynikiem. Ale wiem że potrafi mieć jednorazowy sex a jak często to nie wiem, więc prawiczkiem by wzgardziła bo z takim fajnie by nie było, zawsze to słyszałem od rożnych kobiet. I dobrze niech sobie szuka ma prawe, ale tylko widać że jak każda chce doświadczonego, bo prawiczek co nawet raz na randce nie był to będzie nudno i beznadziejnie.

I nie powiedziałem że wszyscy faceci lecą na dziewice, ale dziewica w przeciwieństwie do prawiczka dalej jest w cenie, wiele razy słyszałem ze facet ma się rozprawiczać w wieku 15-17 lat. Żadna się potem nie chce bawić w nauczycielkę. Więc ja tez mogę uznać że wszystkie kobiety są wygodnickie, że chcą doświadczonych czyli wszystkie bez wyjątku są puste.

I ja nigdy nie patrze przez pryzmat co kto inny sobie o kimś myśli, nigdy nie popatrzyłem na kogoś powierzchownie, tak jak to robią kobiety. I to był mój błąd mogłem od razu założyć że to puste lalki, chcą tylko przyjemności i kasy faceta.

A pani psycholog dobrze że się zestresowała, skoro sama nie wieży w to co mówi to choler to mówi. Mówiła ładne słówka bo zato zapłaciłem, a tak naprawdę mną gardziła jak każda. Bo prawiczek to najgorsze co sie może przytrafić kobiecie.

Odnośnik do komentarza

"A pani psycholog dobrze że się zestresowała, skoro sama nie wieży w to co mówi to choler to mówi"
Pani psycholog była chyba jeszcze zbyt młoda i zbyt mało profesjonalna, jesli jej pacjentowi przyszło do głowy sprawdzac sie w propozycjach jako męzczyzna wobec niej.
Poszedłes po poradę jak sie zachowywac, jak prowadzic rozmowy, aby miec sukces z dziewczynami i najprawdopodobniej dlatego, ze między pacjentem a terapeutą wytwarza się jakas więż zaryzykowałes pytanie damsko męskie personalnie w stosunku do niej wlasnie.Pomyliles adres i nie dlatego, zes prawiczek, tylko dlatego, ze wasze rozmowy nie miały na celu skracać az tak dystansu między wami. Byliscie w relacji pacjent - terapeuta i za to placiles. Nie myl pojęć.

A czy dzis młodzi ludzie mają na czole wypisaną historię erotyczną swojej osoby. O Tobie iles kobiet wie, zes prawiczek a podobno wiesz, ze nie ma potrzeby z nikim o tym rozmawiac tylko zachowywac sie tajemniczo. A dziewczyna, która Ci sie podoba to gdzie ma wypisane, ze chodzi na randki z seksem czy bez, ze wiesz co masz nam na ten temat powiedzieć?. Byles, jestes jej materacem, czy jak?A może ona tez jest bardzo rozmowna i Cie informuje
, ze potafi miec seks jednorazowy?

"Ale dlaczego muszę iść do prostytutki? Dlaczego żeby kogoś normalnie poznać trzeba najpierw wyruchać swoje?
Dlaczego nie mogę pójść normalnie na randkę, i dopiero w tedy uprawiać sex?" Oczywiscie, ze mozesz i to po prostu uczyń.

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

"Oczywiscie, ze mozesz i to po prostu uczyń."
To proszę powiedz mi jak, bo powtarzam pora kolejny staram się już od ponad 10 lat od szkoły, i nigdy żadna się nie zgodziła. A im starszy prawiczek tym większa pogarda w oczach kobiet dla takiego faceta.

"A czy dzis młodzi ludzie mają na czole wypisaną historię erotyczną swojej osoby. "
A co byś powiedziała o 30 latku który do ciebie podchodzi cały zdenerwowany pewnie jeszcze rumieńce na twarzy, nie wie jak zagadać. A jakiekolwiek podteksty seksualne go krepują? No co byś pomyślała. Mając do wybory kogos takiego, a pewnego siebie faceta co randki i sex to codzienność. To wybrała byś tego pewnego siebie.
A jak mam się nauczyć randkować jak żadna się nie chce zemną umówić. Dzisiaj sex na pierwszej randce dla niektórych to normalka więc niedoświadczony odpada na dzień dobry, bo ma być fajnie teraz zaraz.

A dziewczyna która mi się spodobała nigdzie niema tego wypisanego, ile parę razy słyszałem jej rozmowy z koleżankami, że jednorazowy sex to nic dla niej. I tak ma prawo sobie szukać, ale ona jest kolejnym dowodem że prawiczkiem się nie zainteresuje bo sex ma być fajny na dzień dobry.

A pani psycholog nie proponowałem że ma to zrobić zemną, tylko czy ona sama by z kimś takim była, i naciskałem na odpowiedź, i wyszło szydło z worku. Dużo ładnych słówek bo wzięła za to pieniądze, a w rzeczywistości gardzi prawiczkami. Więc dobrze jej tak, niema prawa mówić że to nic, że kobieta to nie przeszkadza, skora sama takimi facetami gardzi.

Więc jak się mam umówić, bo powtarzam 10 lat i NIC. Czy to normalnie czy w sieci, żadna nie dała szansy.

Więc puki co moja opinia się nie zmienia, kobiety to nie żadne piękne uczuciowe istoty, tylko tępe pustaki myślące tyłkami.

Odnośnik do komentarza

Ales mnie rozbawił "kobiety to nie żadne piękne uczuciowe istoty, tylko tępe pustaki myślące tyłkami."

Mysl sobie tak, jesli Ci z tego powodu lżej.
Tyle, ze jak kobieta mówi, ze facet to istota, która mysli tym co ma między nogami, to wie dlaczego tak mówi.Ponieważ ma swiadomośc tego, ze wielu z nich zmienia swóje myslenie wtedy, gdy ona tylko tyłeczkiem zakręci. Ale dlaczego Ty tak mówisz, skoro móglbys się pręzyć, ale zgodnie z tym co tu zeznajesz, na żadnej Twoje pręzenie się nie robi wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Tak na żadnej, dosłownie.
A to 'kręcenie tyłeczkiem' to mnie krępuje i się domyślają że pewnie prawiczek, i to koniec.
Nawet jeśli mówicie że facet myślący tym co ma miedzy nogami jest zły to i tak lepszy niż prawiczek.

W tej kwestii niczym się nie różnicie, tak samo chcecie sexu, i na prawiczka nie spojrzycie.

Odnośnik do komentarza

""Oczywiscie, ze mozesz i to po prostu uczyń."
To proszę powiedz mi jak, bo powtarzam pora kolejny staram się już od ponad 10 lat od szkoły, i nigdy żadna się nie zgodziła. A im starszy prawiczek tym większa pogarda w oczach kobiet dla takiego faceta."

Po pierwsze i najważniejsze jakie masz szanse i okazje na spotykanie kobiet. Z jakimis chyba sie spotykasz, bo slyszysz, ze ta co Ci się nawet podoba zwierza się koleżankom, ze ona to moze miec akcje z jednorazowym z seksem. Czyli i spotykasz ją i jej koleżanki. Tyle, ze wg Twojej nomenklatury jestes u nich spalony, bo one tak jakoś znikąd wiedzą, ze jestes prawiczkiem. To zadaj sobie pytanie gdzie jeszcze mozesz spotykac kobiety- na basenie, w klubie, na spotkaniach teatralnych, na rajdach rowerowych, mimo zes "wyrośnięty" to wkręcić sie możesz w ruch turystyczny na swojej uczelni, mozesz chodzić na kursy angielskiego czy innego języka, na lekcje tańca, może na jakies koncerty, może do siostry wpadają koleżanki?

I teraz cała trudnośc jest w Twojej glowie. Ta, ktorą spotkasz i przypadnie Ci do gustu, nic o Tobie nie wie (ale Ty wiesz, ze jestes prawiczkiem i Ciebie to blokuje). Wymarz wsteczne myslenie w swojej głowie ( o tym czys prawiczek, czy nie, czy calowales, czy tez nie) i zaproponuj kawę, spacer, kino, teatr, koncert, jazdę na rowerze. Naucz sie spędzać z dziewczyną trochę czasu tak niewinnie, po prostu obcując z nią jak z fajnym kumlem z którym lubi sie spędzać czas. Ona Cie nie odrzuci, bo nawet nie wpadnie na pomysl, ze Ty wg siebie samego jestes jakis wybrakowany. Gdybys trafil na odważną, która sama z siebie prowokuje do rozmów o seksie, o doswiadczeniach z nim związanych, o jakis preferencjach, to po prostu zbywaj te tematy,wykręcaj sie żartami, zmieniaj temat, pusć z telefonu jakis swój ulubiony utwor, pytaj ją o zdanie, co ona uważa na temat tego zespolu, czy zna inne ich utwory, czy zdobylaby sie na wyjazd nawet do drugiego kraju aby byc na ich koncercie. Na jednym spotkaniu pożycz jej ksiązkę, ktorą lubisz i wydaje Ci sie, ze moglaby zainteresowac dziewczynę a za jakis czas mozna byłoby rozmawiac o niej na spotkaniach, mozesz zaproponowac jej wymianę lektur- w sensie, ze ona Ci podsunie cos co na niej zrobilo jakies wrażenia a Ty jej cos ulubionego swojego. Wspólnie oglądany film to tez powod do rozmów.

Z dziewczynami , z kobietami czy jak sie ma 15 lat, czy jak sie poszukującym 40 latkiem trzeba rozmawiac , budowac jakąs nić porozumienia.Byc do pewnego stopnia otwartym na dziewczynę i jej oczekiwania, dośc grzecznym i szarmanckim ale tez byc trochę tajemniczym, nie odkrywającym się do końca, miec poczucie humoru, znac trochę finezyjnych dowcipów, wyłapywac, która forma spędzania czasu jej odpowiada bardziej, która mniej. Dobrze z czasem podpytac z jakiego domu pochodzi, czy uważa, ze malżeństwo jej rodziców jest udane i dlaczego lub czy jest pomylką i dlaczego. Czy ma rodzeństwo i jak z nim żyje, czy się lubią i wspierają- będziesz wiedział czym nasiąknęla wychodząc ze swojego domu. Jezeli przyjdzie Ci mówić o swoich ,to może oględnie, bo juz wiemy, ze nie spelniasz oczekiwan taty, siostry i z tego powodu oni Cie nie poważają a Ciebie to boli. To swoje uwagi o swoich bliskich tonuj, bo pomysli, ze z takiej nie wspierającej sie rodziny będzie partner co to sam nie będzie umial tworzyć zgodnej i fajnej rodziny.

Wszystkie moje mądrosci sprowadzają sie do tego abys sobie w glowie wykastrowal mysl czy jestes prawiczkiem czy tez nie. Do tworzenia jakiejkolwiek nici porozumienia między kobietą a męzczyzną ta informacja nie jest nikomu potrzebna. Spotykając sie z kims przez jakis czas budujecie jakąs więż a erotyka jest tylko w podtekscie, gdzies ukryta, schowana, budująca napięcie.

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Do szkoły i na studia już nie chodzę i na studia już nie wrócę.
W szkole jak to w szkole i na studiach w otoczeniu jest wiele dziewczyn, próbowałem zagadywać i nic, potem samo na studiach, chodziłem na imprezy studenckie i inne tego typu rzeczy i tez nic a na drugim semestrze dziewczyna wyczuła podczas rozmowy że jestem prawiczkiem wyśmiała i poczęstowała tekstem że już raz z takim była i nigdy więcej bo to tragedia i nikomu tego nie życzy. Rozgadała wszystkim przez co byłem pośmiewiskiem na uczelni.
Więc przestałem uczęszczać na te imprezy, wiele zajęć upuściłem, uczyłem się sam. I wracałem od razu do swojego miasta do pracy.
Pomimo że mnie nie stać to próbowałem wychodzić jakieś kina teatry, kluby których nienawidzę, zagadywać na mieście i nic. W sieci tak samo ale żadna się nie umówiła a z tego jedna na 100 wogule odpisała.

Teraz tylko praca i dom, i dodatkowa praca bo naprawdę mało zarabiam. Więc po wszystkich w padakach nigdzie już nie wychodzę. Z jednego miejsca pracy tez uciekłem, bo się dziewczyna dowiedziała i wszystkim rozgadała, a mieć ksywkę prawiczek nie jest fajnie.

A kobiety teraz ciągną do sexu tak samo jak mężczyźni, więc jeśli nie na pierwszej to drugiej lub trzeciej randce w końcu by wyszedł taki temat i jestem spalony.

I wiem że trzeba rozmawiać, ale nigdy nie miałem okazji się nauczyć pewnych rzeczy, a od 30 latka oczekuje się pewnego obycia w relacjach damsko męskich. A ja jestem na etapie 15 latka który dopiero zaczyna.

Więc mając do wybory pewnego siebie doświadczonego, a nieśmiałego prawiczka, wybierzecie tego pierwszego.

I wiele z tego co piszesz tyczy się tego jak już będę randkował regularnie z jakąś dziewczyną. A na razie zbywają mnie po paru zdaniach.

Odnośnik do komentarza

zrób badania na HIVa i WR i jeżeli wyniki będą OK, to wal do burdelu z dobrą kasą, wybierz ładną dupę, pokaż jej wyniki i poproś, by ci dała dupy na golasa i nauczyła seksu. Po kilkunastu wizytach zaskoczysz. Jak już będziesz umiał seksić, to zabierz się za siebie: siłownia, rower, pływanie, taniec, gitara, ekstra ciuchy i znajdź laskę na forum randkowym lub zapisz się na jakiś obóz np. żeglarski. Tam na 100% załapiesz jakąś i do łóżka i do żeniaczki. Biadolenie o samotności i myśli samobójcze to dziecinada i tchórzostwo. Powodzenia. Adam
PS: masz czas do 33 lat, bo po latach chrystusowych ziemia czekoladą pachnie i już nic się nie chce. Nawet gdyby laska wlazła na ciebie i nadziała się na twojego penisa, to pewnie byś biadolił, że trzęsienia Ziemi potrzebujesz, bo dupa jest za leniwa by ruchać i się spuścić.

Odnośnik do komentarza
Gość zalosnyFacet

Tak bo ja nigdy nic w życiu nie zrobiłem żeby kogoś poznać, więc skąd tyle wyśmiań z mojego prawictwa?

Niestety nie mam nikogo do pomocy więc nie życie pracy, bo wyląduje na ulicy, ale wy pewnie nigdy tego nie zrozumiecie bo tatuś albo mamusia zawsze poratuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...