Skocz do zawartości
Forum

okłamana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie będę się rozpisywać na temat mojej sytuacji, w skrócie, 2 miesiące temu zerwał ze mną chłopak, bo podobno się "zagubił" "nie wie czy kocha" itp. itd. Od początku czułam, że coś tu jest nie tak, bo jeszcze tydzień przed zerwaniem deklarował wszem i wobec, że jestem miłością jego życia i już może ze mną rodzinę zakładać (2,5 roku związku). W międzyczasie okłamywał mnie, moich i również swoich znajomych mówiąc, że nie chodzi o inną kobietę (przed zerwaniem w jego życiu na nowo pojawiła się jego była sprzed kilku lat). Moim znajomym opowiadał, że tęskni za mną ale się boi, że go skrzywdzę, a jak się okazuje w momencie, w którym to mówił już ze swoją ex był. Jakieś 2-3 tygodnie temu na imprezie, na której mnie nie było przyszedł właśnie z nią, informując przy tym wszystkich, że to ona jest miłością jego życia i tylko ją kocha, dziewczyna podobno jest w nim zakochana od kilku dobrych lat, poprzednio zrobił jej świństwo i się rozstali.
Generalnie nic do dziewczyny nie mam, nie mam pretensji, że mi go "odbiła" bo gdyby naprawdę kochał to nie miałaby nawet jak, ale mimo wszystko dalej trochę mnie boli, że z tygodnia na tydzień z miłości jego życia zdegradował mnie na praktycznie nieznajomą, że tak szybko ulokował uczucia gdzie indziej i w dodatku okłamał, a od początku chciałam tylko prawdy.
Czy znacie może jakiś sposób żeby wyzbyć się tego żalu, takiego poczucia, że naprawdę muszę być beznadziejna skoro nawet chłopak, który rzekomo strasznie mnie kochał, mnie zostawił. Radzę sobie, nie mam depresji ani niczego podobnego ale ten żal wciąż we mnie głęboko siedzi.

Odnośnik do komentarza

Coz facet totalny dupek. Zdaje sie nie wiedziec czego chce i skacze z jednej na drugą. Kiedys tamtej zrobil swinstwo? A teraz do niej wrocił? Ha no to tylko widać co to za koleś. Tamta dziewczyna gdyby miala honor to by się juz z nim nie zadawała.
Przeczekaj i jakoś zapomnisz powoli. Innej rady nie ma. Facet Ci zmarnował troche czasu ale z tym juz nic nie zrobisz. Ja bym sie cieszyła na Twoim miejscu ze juz z nim nie jestem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Czas leczy rany tylko wtedy jeśli chcemy by uleczył.
Zacznij skupiać się na sobie, nie interesuj się jego życiem.
Popracuj nad poczuciem wartości, bo chyba Ci ono spadło. Polub siebie, a żale miną. Żal trzymamy wtedy gdy nasza samoocena szwankuje.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...