Skocz do zawartości
Forum

Dylemat z psem nad morze


Gość Amaretto10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amaretto10

Wybieram sie z gronem dosc bliskich znajomych nad morze jest nas 5 doroslych osob plus piesek York i myslimy jechac autem jest to Volkswagen Passat i moja obawa czy bedzie nam wygodnie bo psy powinno sie przewozic w transporterze odpowiednim dla niego mysle gdzie postawic ten transporter bo chyba nie bedzie nikt go trzymal na kolanach czy na podlodze bo nie ebdzie miejsca na nogi a po za tym on lubi siedziec i ogladac co jest za oknem w czasie podrozy.Moze dobrym pomyslem bylo by aby ktos tzn. ja udal sie nad morze innym srodkiem transportu aby pozostali mieli wygodnie.Co wy myslicie na ten temat

Odnośnik do komentarza

Po 1 jak bardzo bedziesz chciala wziac pieska to go wezmiesz chocby nie wiem co. Po 2 nie wiem czy bedzie mu wygodnie w transporterze. Niedawno widzialam na wlasne oczy kilka psów i to duzych ktore gniotły sie pod nogami wlascicieli w autokarze przez 34h. Przezylam z nimi cala podroz i sluchaj nigdzie nie lataly byly grzeczne. Niech ktos psa wezmie na kolana albo pod nogi. Ewentualnie na sam tył na ta klapę nad bagaznikiem, to maly pies nie bedzie zawadzal w widocznosci.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Myślę że całkiem wygodnie będzie jechać autem wiadomo że transporter jest dla bezpieczeństwa czworonoga ale i dla was łatwiej sprzątnąć transporter (wymienić wkład) warto tez robić więcej przystanków jest to wygodne dla Was jak i dla psiaka. W podróży polecam karmę suszoną z Doliny Noteci raz że jest wygodna bo ma wygodną formę krokiecików no i przede wszystkim jest wygodna:-)

Odnośnik do komentarza

Wybieramy się z grupą przyjaciół na weekendowy wyjazd i planujemy jechać samochodami. Jest nas 7 dorosłych osób i dwa psiaki. Myślę, że nie będzie większego problemu jak transporter dla psa podczas podróży będzie stał z tyłu auta , bo pewnie nikt nie będzie go trzymał na kolanach ani na podłodze Ponadto nasze psiaki uwielbiają jazdę autem a w podróż zabieramy karmę suszoną z Doliny Noteci. Świetnie się sprawdza właśnie w podróży ze względu na jej suszoną formę nie ma ryzyka że się szybko zepsuje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...