Skocz do zawartości
Forum

On jest babiarzem


Gość Wika01

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak, że jest taki chłopak-typowy babiarz, na każdej imprezie zalicza laski. Słyszałam o nim plotki, ale jakoś nie interesowała mnie jego osoba. Chodziłam na imprezy, na których on był, ale nie mieliśmy żadnego kontaktu. Jakiś czas temu go złapaliśmy (o ile można to nazwać kontaktem). Spotkaliśmy się w grupce paru osób, siedzieliśmy w samochodzie i piliśmy. On siedział sam z tyłu i gadalismy w grupce. Mówił ciągle że jaka to ja jestem fajna, uśmiechał się, chciał żebym dosiadla się do niego, ale ja nie poszłam. I tak jakoś zaczął mi chodzić po głowie. Było kolejne spotkanie w mniejszym gronie i wypił sporo. Gadaliśmy we dwoje, siedziałam mu na kolanach, ale zaraz zeszłam (też piłam wtedy). Chciał mnie pocałować, ale mu się nie dałam. Później jakoś trochę pisaliśmy na fb, nie wracał do tamtej sytuacji, powiedział, że niektórych urywkow nie pamięta. Potem kilka razy jeszcze pisaliśmy. Była też sytuacja, że mieliśmy się spotkać ja, on i jego kolega, ale nie wyszło przez pogodę. I tak nie mieliśmy kontaktu z tydzień. Potem była impreza, na której on też był. Widziałam jak tańczył z laskami i do nich podbijal, na pewno z jakąś się przelizał. Był pijany trochę, ja tez. Aż w końcu styknelismy się. Gadaliśmy i jakos wyszło, że mnie pocałował. Mówiłam, że nie mogę tak, ale jednak podobało mi się. Siedział ze mną trochę i później poszliśmy na imprezie się dalej bawić, ale już ani słowem się do mnie nie odezwał ani nic. Nie powiedziałam tu o wszytskich szczegółach, po których miałam nadzieję że mu się podobam. Nie wiem co teraz mam zrobić. Nie mamy kontaktu, a zaczął mi się podobać. Wiem że ja mu też, bo jestem w jego typie i nie bierze się za wszytskie laski dokoła. Tylko że to babiarz, nie wytrzyma z jedną dziewczyną. Co mam zrobić? Czy da się go w sobie rozkochać? Mam pisać do niego? Dodam, że zostawiłam na imprezie jedna rzecz, która on ma. Kolejna jest dopiero za miesiąc, na której będzie.

Odnośnik do komentarza

Może zadaj sobie pytanie, czy bardziej by Ci sie podobało jakby cichy i spokojny chłopak sie Tobą zainteresowal, czy zaintrygował Cię równiez dlatego, ze to taki babiarz a zechciał zwrócić na Ciebie uwagę. I co to byłby za sukces jakbys tak na dlużej zatrzymała przy sobie babiarza- pewnie wszystkie koleżanki by Ci zazdrościły.Takie wyzwanie do zrealizowania.Ho.ho.

Jeszcze znajomosc się nie zaczęła a Ty własciwie wiesz jakie bedzie jej zakończenie. Chłopak z gatunku lekko biorących życie- jest na imprezie i niekoniecznie wszystko pamięta, bo od nadmiaru alkoholu film mu sie urywa. Dziewczyny bierze do przelizania jak leci. Umiejętnie zdobywa ich zainteresowanie. Najpierw zaproponuje swoje kolanka (wybrałem Ciebie na tą chwilę- czuj sie wyrózniona) a jak dziewczyna mu po chwili umknie udaje, ze za bardzo jej nie zna (niech kruszeje, niech za mną zatęskni, niech się zmartwi, ze mogę zamiast niej zainteresować sie inną).I tak sobie panienkami manipuluje- jak Ci potrzebna taka przygoda to w nią brnij. Zauwaz , ze i Ty też używasz na imprezach alkohol, jak nie dosc dokładnie zwrócisz uwagę ile i co pijesz to i Twoja bieżaca ocena sytuacji może być bardzo spaczona poprzez te procenty, niestety na Twoją niekorzyść w ogólnym rozrachunku.
A słyszałas o tabletkach gwałtu?

Odnośnik do komentarza

Słyszałam, ale wiem że u nas takich rzeczy nie ma. Na tych imprezach jest głównie grono ludzi, z którymi każdy się zna i nikt nie chciałby czegoś takiego zrobić. Bardzo mi się spodobal. Nie jestem typem grzecznej dziewczynki, miałam chłopaka poukładanego ale to nie było to. Z tym "babiarzem" chciałabym przezyc jakąś przygodę, a może i coś więcej. Tylko że chce być u niego jedyna. Jak mam zwrócić jego zainteresowanie? Da się go rozkochac?

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że jak się z niego wkrecisz i nawet gdyby był związek to nie będziesz jedyna dla niego. Może na początku będziesz ale później na pewno nie. To nie ten typ faceta żeby miał kobietę i był "zajęty" dla innych.
Przecież widzisz co robi na tych imprezach. Sama piszesz że jest babiarzem. Ja to w ogóle się zastanawiam czy on się nadaje do związku albo żeby mieć jedną kobietę. To raczej typ co zmienia sobie laski. Serio chcesz takiego faceta?
I jak było jak się pocałowaliście wiedząc że wcześniej się "przelizał" z inna? Nie odrzuca Cię to ani trochę? Przygodę mogłabyś z nim przeżyć, zwłaszcza w łóżku chyba ale to tyle. No ale jak chcesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...