Skocz do zawartości
Forum

Zostałam z niczym


Gość Ewa25555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa25555

Pod koniec czerwca musiałam wyniesc sie z wynajetego mieszkania,bo lokatotka się wyniosla a nie bylo mnie stac,zeby zapłacić dodatkowych 1500 zl. Obecnie mieszkam u kolegi,przygarnal mnie tymczasowo,przez przeprowadzkę musialam oddac swojego ukochanego pieskia bo nie pozwolili mi z nim zamieszkac. Dodatkowo stracilam prace nie moge znalezc zadnej innej i zostalam bez grosza przy duszy. Musze pozyczac od kolegi... nie wiem co mam robić jedyba nadzieja jest zabicie sie bo juz psychicznie nie daje rady, na rodzine nie mam co liczyć, wyrzekli sie nnie, ciągle pograzali zamiasr ponagac. Mam 25 lat nie mam nic ani pracy,ani pieniędzy ani mieszkania ani osoby na ktora moge liczyc. Kolefa mi pomaga ale sam jest juz zmęczony moii wiecznymi problemami ... nie wiem co juz robic. Gdzie udac sie o pomoc ?

Odnośnik do komentarza

Do Autorki: W twym przypadku szukalabym pracy jakiejkolwiek naw. Sprzatanie.
(Tez jestem na etapie poszukiwan pracy i napisze szczerze ze...łatwo Nie jest. Na dodatek tez napisze ze Nie rzadko oferuja Mi Nie moralne prop. pracy :/ )
Wyprowadzila bym sie od kolegi-Np wynajela bym sobie 1osob. pokoj i w miedzyczasie powoli splacala dlug u kolegi.
Moze jeszcze w miedzyczasie poszukalabys jakiejs lekkiej pracy dodatkowej?
Ja tak to widze :)
I Glowa do gory :)

Odnośnik do komentarza

A tymczasowo do rodziców albo kogos z rodziny nie mozesz sie zwrocic o pomoc? poza tym wez jakkakolwiek prace,nawet na raz. Cokolwiek. Odrobine sie odbijesz to zaczniesz szukac czegos lepszego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...