Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić iść za głosem serca? Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od 6 lat znam mojego byłego faceta..Byliśmy razem dopóki nie zobaczyłam że "podrywał inne" zakończyłam ten związek do dziś mamy kontakt..Spotkamy się od czasu do czasu i zawsze kończy się to na sexie cały czas powtarza że jestem idealna że w łóżku z nikim mu tak dobrze nie było jak ze mną ciągle powtarza że mnie uwielbia problem w tym że ma dziewczynę...mówi że im się nie układa...itp wspomnienia wróciły ja bym chciała zacząć wszystko od nowa tylko nie wiem jak on to wszystko widzi zdradza swoją kobietę ze mną więc raczej nie dąży jej nie wiadomo jaka miłością dać sobie z nim spokój czy poczekać aż on zrobi jakiś krok dziękuje za pomocy

Odnośnik do komentarza

To znaczy ze dla niego jestes dziewczyna do sexu a z tamta chce sobie formalnie zycie ulozyc. Albo z inna, ale nie z toba. Ciebie traktuje jak kolo ratunkowe. Szkoda.
Przemysl to wszystko, czy warto? Czy o to ci chodzi? Nie licz na to, ze nagle go olsni i powie ci, ze cie kocha. Oklamuje swoja dziewczyne, ciebie tez. Z jakiegos powodu juz nie jestescie razem. Jemu jest wygodnie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza

Chyba cos dziewczynie do ucha trzeba mowić jak się z nią idzie do łożka aby i ona była zadowolona (wspaniały seks tylko z Tobą, z żadną inną) i samemu głupio nie wyglądać, ze zdradza się aktualną dziewczynę (nic nam się nie uklada, jest mi żle).

Pogada, nasyci się seksem i dalej gna do swojego życia, w którym Ty tylko jestes seksualnym czasoumilaczem. Odpowiednia rola na życie?

A nawet jakby się rozstał a aktualną to i Ciebie pewnie zdradzalby jak ją z Tobą- to nie jest material na męża.
W układaniu sobie życia najbardziej trzeba używać głowy a nie innej czesci ciala.

Odnośnik do komentarza

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody"

W końcu z jakiegos powodu sie z nim rozstałas (rwał inne baby). Nic sie nie zmienil, ma dziewczynę a z Tobą sypia i może jeszcze ma ze 2 takie seksualne pogotowia ratownicze jak Ty, którym opowiada to samo co Tobie.

A gdzie była Twoja glowa jak się godziłas na seks bez zabezpieczenia? Albo sobie szybko w głowie obliczyłas, ze dni powinny byc niepłodne, albo co gorzej, pomyslałas sobie będzie wpadka to może wyruguję tamtą dziewczynę a sama wpasuję sie w jej rolę ,jako mama przyszłego naszego dziecka.

Naiwnosc i komplikacja życia.

"Pies na baby" z czasem zmieni się ale tak gdzies koło 50 tki, 60 tki - tyle czasu chcesz życ w szarpaninie?

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie tytuł wątku.
Gdzie Ty chcesz iść za głosem serca?
Proponował Ci wspólną przyszłość?
Jeśli tak, to go przyjmij pod swój dach, będzie miał inne na boku, ale to przecież nie ma dla Ciebie znaczenia, bo co to za różnica..., teraz jesteś z nim z doskoku, będzisz go miała przy sobie, a on inne kobiety z doskoku.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ludzie czy wy potraficie sami myśleć i podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność? Jesteś seksdziewczyną byłego i nie widzisz w tym nic niewłaściwego? Czy oprócz pusi jest coś co kieruje twoim postępowaniem? Rób jak czujesz, ty i tylko ty powinnaś ponieść ewentualne konsekwencje. Szkoda tylko obecnych dzieci i ewentualnego kolejnego. Przykro się, że jest się bezsilnym na taką patologię i nieodpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal901

Hej,zgadzam sie w 100% z tym co napisala Ci onkaY,nic dodac i nic ujac.Pisze to jako dorosly 33 letni mezczyzna.My jako faceci zeby uprawiac sex z kobieta nie zawsze kierujemy sie uczuciami do niej.Ty najwidoczniej jestes dla tego goscia (przepraszam za dobitnosc) dupa do lozka i nic wiecej.A wiadomo,ze my faceci powiemy czasami wszystko kobiecie,zeby ja do tego lozka zaciagnac.Raz juz przerabialas zwiazek z ojcem swoich dzieci,ktory skonczyl sie porazka.Teraz bedzie nie inaczej,skoro juz wczesniej byliscie razem a wtedy tez rozgladal sie za innymi kobietami,teraz robi dokladnie tak samo,tylko w przypadku tamtej dziewczyny.Wcale nie zdziwil bym sie jak by mial jeszcze kogos.Tacy faceci sie nie zmieniaja,bo jak to juz wczesniej ktos napisal zdrajcy kochaja tylko siebie i mysla tylko o sobie,zeby im bylo dobrze i w tym wlasnie celu powiedza kobiecie wszystko co chce uslyszec.Jestes jeszcze mloda (wnioskuje z twojego nicku) i mimo 2 dzieci wszystko jeszcze przed Toba.Nie trac wiec czasu i energi na tego kolesia,bo nic i tak z tego nie bedzie,uwierz mi i poprzednikom.Kazdy popelnia bledy,ale grunt to z nich wyciagac lekcje na przyszlosc.Zycze Ci podjecia jedynej i modrej decyzji jaka jest zerwanie z tym kolesiem wszelkich kontaktow.

Odnośnik do komentarza

"przetestuj go"- bardzo mądra rada dla samotnej kobiety z dwojka dzieci i uchylającym sie od alimentów ich ojcem.

Zajdz w ciąze i zobaczysz co będzie- albo zostaniesz sama z trojką albo następne dziecko i posrednio swoją dwojkę jakos troszkę wtloczysz na glowę faceta, ktorego glownym sportem od 6 lat jest uganianie się za babami. Czyli będziesz miała więcej dzieci a jaki pożytek z męzczyzny, co to jest "pies na baby" to kto to wie. Na pewno wiele smutku, łez i zgryzot, bo żle sie przyjmuje rolę tej, ktorą chłop zdradza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...