Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny


Gość agnes_21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnes_21

Zaczne od początku:.

Pare miesięcy temu poznałam faceta, przy pierwszym spotkaniu poczułam coś dziwnego-jakąs dziwną energię. Obrzydzenie połączone z jakaś inną emocją- chemią(?).
Potem był jakis podryw z jego strony.
Potem sie strasznie pokłóciłam z nim, strasznie- zrobił coś przeciwko mnie, a nie tego sie ponim spodziewałam. Nasz kontakt się urwał. Ja czuję od tego czasu swego rodzaju pustkę. Na początku miałam sny, że aż widziałam go na jawie. Teraz mam od czasu do czasu sny z nim. Zawsze po nich następnego dnia czuję jakiś wewnętrzyny spokój, że wszystko się ułoży...Jak z tym skonczyć- zebym juz całkowicie o nim zapomniała? Czy ja mam psychoze na jego punkcie?

Odnośnik do komentarza
Gość agnes_21

Emocje to zawsze coś w stylu żalu, że nie mogę byc blisko przy nim, ze nie jestem juz czescia jego swiata. Ale z drugiej strony jakis strach, że mnie zobaczy, ze posadzi o sledzenie...Emocje nie są w śnie przyjemne, ale te sny niwelują moje uczucie pustki na codzień. Dodaja mi jakiejś siły.

Odnośnik do komentarza
Gość agnes_21

Ale sny ciezsko opisac bo szczegolow nie pamietam. Jak widzialam go niemal na jawie to siedzial na moim łózku albo nstał niedaleko i sie patrzył/ We snach czesto sie patrzy i usmiecha albo tylko patrzy. Albo sny ze ktos cos mi o nim mowi.

Odnośnik do komentarza

Twój sen przyciągnął sen o moim byłym, z tym że to ja nim bardziej kierowałam :). Szczegółów im więcej tym lepiej lecz to wystarczy. Zdecydowanie za dużo o nim myślisz i w dodatku szukasz z nim kontaktu. Oszukał Cię a teraz za nim tęsknisz (ja czuję od tego czasu swego rodzaju pustkę) wbrew temu że nie jest to osoba z którą wychodzi się na dobre (przy pierwszym spotkaniu poczułam coś dziwnego- jakąś dziwną energię... Obrzydzenie.
Teraz patrzysz na niego przez pryzmat pozytywnych zachowań gdyż wiesz że w życiu doznał dużo krzywdy (coś w stylu żalu że nie mogę być blisko niego) niejako uważając że jesteś w stanie mu pomóc (że nie jestem już częścią Jego świata) lecz on odrzuca tą pomoc (strach że mnie zobaczy, że posądzi o śledzenie.
Próbujesz pielęgnować do niego urazę (emocje w śnie nie są przyjemne) lecz nadzieja na zmianę i tak przeważa (się patrzy i uśmiecha).
Zapomnieć nie zapomnisz, przez jakiś czas był częścią Twojego świata. Dlatego nie wspominaj Jego w negatywnym świetle, wspominaj pozytywne aspekty. Przy okazji postaw na samorozwój, wyznacz jakieś cele i je realizuj. Jedno z drugim wzajemnie przeplataj, z biegiem czasu będziesz kojarzyć Jego z czymś przyjemnym a o to chodzi. W ten sposób dużo łatwiej radzi się sobie z negatywnymi emocjami. Wiem to z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnes_21

Interpretujesz sny ??
Mam takie mieszane uczucia. Z jednej strony go nienawidzę za to co zrobił, a z drugiej dałabym wszystko żeby znów mieć z nim kontakt...
Z jednej strony chciałabym go choć raz gdzieś spotkać, a z drugiej boję się że on uda, że mnie nie widzi- albo spojrzy się z obrzydzeniem.
Najchętniej to skasowałabym go z mojej pamięci, ale to tak nie działa.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

To nie jest wcale takie trudne. Sny są odzwierciedleniem naszych emocji a każda scena najczęściej dotyczy danej osoby czy miejsca lecz nie jest to regułą. Może też być tak że dana emocja po prostu kojarzy się z daną scenerią. Poczytaj o świadomym śnieniu, na YouTube możesz znaleźć trochę filmików na ten temat, tam można znaleźć dużo odpowiedzi.
Popracuj nad pewnością siebie, widać że masz sporo do przerobienia. Wskazówkę już dałam jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...