Skocz do zawartości
Forum

Nie chce mi sie zyc.Moj facet to wyrachowany gnoj!


Gość kasia929

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia929

Faceci sa tak obrzydliwi ze szok.Od 15.roku zycia mialam o nich zle zdanie do tego stopnia ze reagowalam agresja gdy mnie zaczepiali.W koncu poznalam kogos komu zaufalam.Stwierdzilam,ze jednak istnieja wyjatki, bylam szczesliwa ze w koncu moge komus zaufac, poczuc sie swobodnie, byc kochana, doceniana .

I co sie okazalo ?? ze moj czuły ideał celowo mydli mi oczy,a jest ze mną , bo ... nadaję się na żonę - potraktował mnie przedmiotowo, mimo że ja szanuje siebie i innych, kocham szczerze - jestem dziewicą i chcę zaczekać do ślubu ze wszystkim, przed nim miałam 1 chłopaka z którym sie tylko przytulałam i całowałam, nawet nie widział mnie nago.Myślalam,ze oddam mu siebie,ale po tym co zobaczyłam... nie chce mi sie zyc.Wyrachowany skur...

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Z tym czekaniem do ślubu, to byś musiała trafić na takiego, co jest tego samego zdania.
Mało który facet na to pójdzie, co nie znaczy, że Cię nie kocha, po prostu takie jest prawo natury, po drugie seks to ważna sfera w związku i może się okazać po ślubie, że kompletnie do siebie nie pasujecie, nie zdajesz sobie sprawy, jakie problemy w małżeństwie wynikają z seksu, z jego braku, nadmiaru, czy braku satysfakcji, itp.
Masz prawo do takiego ryzyka, jak będziesz niezadowolona, to na własne życzenie, tylko od początku znajomości mów o tym, żeby nie wyszło, jak z tym ostatnim chłopakiem.

Co nie wyklucza, że zmienisz zdanie, bo tak bywa z wiekiem.
Zastanów się czy chcesz mieć męża, bo tak wypada, czy chcesz mieć partnera, bo związek nie będzie opierał się tylko na Twoich warunkach.
Jak masz takie zdanie o facetach, to może daj sobie z nimi spokój?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość kasia929

Niekoniecznie mam tu na mysli sam slub, papierek.Wiem,ze mozna sie nie dopasowac.. ale jak juz z kims jestem to trafiaja mi sie otwarci chlopacy i wyrozumiali.Wiec chyba nie byloby spiec.Ja uwielbiam sie calowac i przytulac wiec chyba sex tez bede lubic.mysle ze bede sklonna do eksperymentow w seksie bo we wszystkim eksperymentuje,wszystkiego chce doswiadczyc .DLa mnie zwiazek powinien byc romantyczny z porzadna osoba. Zeby motorem byla milosc a nie wygoda. Zakochany mezczyzna szybko dazy do slubu, to juz jest jakas pewnosc ze zwiazek nie bedzie chwilowy ,dla wygody wlasnie czy dla samego sexu .

A chodzi o to, ze moj facet pisal do swojego kolegi ze jest ze mna z wygody wlasnie . bo nadaje sie na zone...
bo dziewica, bo miła, pracowita... i wysylal filmiki nagrane smartfonem z dziewczynami z ktorymi mnie zdradzał.
juz wczesniej ogladał w internecie dziewczyny ale mowil,ze juz nie bedzie i nigdy go na tym nie przylapalam.Niby nie mial wielu okazji ale widac ze dobrze je wykorzystal. widzialam jego sex z innymi...sprzed kilku miesiecy i nawet sprzed tygodnia-to byla swieza wiadomosc...juz tyle razy zwymiotowalam,ze chyba wnetrznosci mi wypadną

Odnośnik do komentarza

Zakochany mezczyzna szybko dazy do slubu, to juz jest jakas pewnosc ze zwiazek nie bedzie chwilowy ,dla wygody wlasnie czy dla samego sexu .

Nie jest tak do końca, bo teraz przeważnie pary zamieszkują razem, żeby się poznać, a ślub biorą po paru latach. Nikt nie chce tym bardziej kupować kota w worku...
Różnie to bywa, ale z tym szybkim dążeniem do ślubu, to już raczej nie te czasy.
Jeśli to prawda co piszesz, to trafiłaś na wybitnie perfidnego faceta.

Sama widzisz, że byłaś tak długo z facetem, a w ogóle go nie znałaś, żeby nie te filmiki, to pewnie byś się
dowiedziała po ślubie.
Poznać można kogoś dopiero jak z nim mieszkasz, więc pewnie po takim doświadczeniu zweryfikuje swoje poglądy.
Jak trafisz na męża chama, to będąc dziewicą, powie na Ciebie ku**a, nie warto więc się starać dla faceta, bo tego nie doceni.
Dlatego tak ważne jest poznanie partnera, najlepiej jakbyś trafiła na prawiczka, są też faceci w wieku powyżej 25 lat, którzy jeszcze nie mieli dziewczyny, taki by Cię docenił.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...