Skocz do zawartości
Forum

Pamiętnik jako forma wyrażania emocji


Gość jowitka15

Rekomendowane odpowiedzi

hej jestem Jowita mam 15 lat prowadzę bloga na necie ale w domu piszę tez pamiętnik. Mój starszy brat się z tego smieje ale ja myślę, że to fajny pomysł. Opisuje wszystko co mi się przytrafiło, pisze tak co 2-3 dni. mam juz 4 segregatory kartek. Nie wiem czy to dobre, smieje sie jak wracam do niektórych historii sprzed kilku tygodni ale to mi pomaga, jakos tak mnie relaksuje, czuje sie spokojna jak to wszytsko opisze. Czy jest ze mną coś nie tak czy to dobrze że pisze pamiętnik i opisuje w nim wszystko co czuję?

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest w porządku, nic nie jest nie tak. Pamiętniki i dzienniki to nie tylko zapiski wyrażające uczucia, często mają także walory estetyczne i zajmują swoje miejsce na półkach literatury pięknej. Dodatkowo, pozwalają przelać swoje emocje na papier, mają niemalże funkcję oczyszczającą. Dzięki temu możemy zobaczyć jak dojrzewamy, jak zmieniają się nasze poglądy i często uczymy się na błędach. Jeśli pisanie pamiętnika sprawia Ci przyjemność - nie rezygnuj z tego! W końcu, w przyszłości miło będzie wrócić do fajnych wspomnień i sytuacji, które na samą myśl wywołają uśmiech na twarzy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...