Skocz do zawartości
Forum

stres przy pierwszej wizycie u mamy mojej dziewczynu


Gość k2o3

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem zaproszony , i przyjechałem z dziewczyną, ale stres zrobił swoje i mało sie odzywałem. Jestem tym faktem załamany, nie wiem co zrobić , i myślę że zostałem źle odebrany. Chciałbym juz nie myśleć o tym, ale to mnie dobija, za każdym razem kiedy sobie o tym pomyślę, niewiem co począć

Odnośnik do komentarza

Daj spokój. Przecież to normalne że się denerwowaleś bo chciałeś dobrze wypaść. Myślę że jej matka dobrze to wiedziała. Pierwsze koty za płoty. Za kolejnym razem będzie lepiej. Chyba że jesteś w ogóle taki nieśmiały. Ale niektóre matki lubią jak ich córka ma spokojnego chłopaka.

Odnośnik do komentarza

To, że my będąc młodymi czujemy się niepewnie w stosunku do starszych od nas, którzy niejedno już widzieli, do czegoś już doszli, jest zupełnie normalne. Zdystansuj się do tego, rób swoje. A swoje potknięcia, które czasem się będą pojawiały, wybaczaj sobie. opinią innych ludzi nie warto się aż tak przejmować.

Odnośnik do komentarza

Czym Ty się tak przejmujesz co? To tylko jej mama. To zwykły człowiek :) nie panikuj tak przed spotkaniami z jej mama bo to zapewne widać i pogarsza tylko sytuację. Nie musisz być rozgadany ale nie bądź też totalnym milczkiem. Zawsze coś tam powiesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...