Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukac pomocy


Gość Małe96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zmagam sie z dziwna sytuacja nie wiem jak sobie z tym radzic. Sytuacja moja wyglada tak. Drza mi rece jak byl popila nie moge ich uspokoic zażywam magnez , alkoholu nie pije na codzien tylko okolicznosciowo. Mam zawroty glowy takie jak bym miala zaraz zemdlec i sztywnieja mi rece. Wstydze sie tego poniewaz nigdzie nie moge napic sie kawy bo nie moge odstawic szklanki jesc tez sie wstydze poniewaz gdy jem kanapke i ktos sie patrzy na mnie ciezko jest mi wsadzic ja do buzi czasmi plakac mi sie az chce. Bylam u neurologa ale nic mi nie powiedziala dala tylko skierowanie na przeswietlenie kregoslupa. Pomocy ! Gdzie sie udac po pomoc lub co zrobic aby ten koszmar sie skonczyl .

Odnośnik do komentarza

Jak miałaś rok temu i wynik był dobry, to nie od tarczycy.
Poczytaj sobie o chorobie Parkinsona, nie wiem ile masz lat, ale ta choroba dotyka też ludzi młodych.
W każdym razie w tym kierunku warto diagnozować.
Drogą eliminacji trzeba robić badania, żeby wykluczyć lub potwierdzić przyczynę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Podobne objawy, a nawet kilka innych miała moja mama lata temu. Najpierw podejrzewano parkinsona, potem coś tam innego, potem tarczycę (chwilowo się na nią leczyła, ale objawy nie zniknęły). Tysiąc chorób wymyślano, a to była nerwica.
nie oznacza, ze masz zaniedbać wszytko inne i postawić krzyżyk ;). Koniecznie musisz wybadać wszystko co może być. Od tego są lekarze, bądź upierdliwa, nawet jeśli będą uważali, ze wymyślasz. Na końcu nawet możesz zrobić tomografię.
Jeśli zostaną wykluczone wszystkie inne choroby, to udaj się do psychiatry, bo być może jest to właśnie nerwica.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...