Skocz do zawartości
Forum

Spróbować czy nie warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć, że bada teren...,widać tu jedynie podtekst seksualny, jakby miał zamiar poznać Cię bliżej nie zaczynał by od d... strony.
Albo tak wkręca kobiety i ma radochę, że na niego lecą, na pewno nie jesteś pierwszą, którą nawet obrączka nie zniechęca.
Wcale go nie znasz, oceniasz po opakowaniu i vice versa, nie wszystko złoto, co się świeci...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno ja niczego sobie nie wyobrażam Ja tylko stwierdzam fakty tak jakie są twoim zdaniem masowania między piersiami to jest masaż kręgosłupa? jaki miałabym sens kłamać trochę się zastanów zanim coś kolwiek napiszesz a jak masuje mi okolice klatki piersiowej czy chocby szyi to jakoś na te miejsca się nie patrzy..tylko mi w oczy to nie pierwszy mój masażysta..i nigdy takiej sytuacji nie miałam...z nim się rozmawia jak z kumplem..więc daruj sobie takie głupie docinki..Jak nie masz nic sensownego do przekazania to lepiej..nie komentuje..bo nie nawidze jak ktoś mi wmawia a ja wiem jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

Ja tu nikogo nie potępiam, tylko kreślę, różne możliwe scenariusze, bo nie wiemy co jest prawdą, a co grą w jego zchowaniu.
W każdym razie, jakby był Tobą zainteresowany, to wiedząc, że masz ostatni zabieg u niego, zaprosił by Cię np. do kina.
Zakładając nawet, że jest człowiekiem wolnym, Twój brak reakcji, na jego niestosowanie zachowanie, mogło być dla niego zniechęcające, bo mówiły, bierz mnie tu i teraz..., w sensie, jestem otwarta na każdy kontakt.
On doskonale wie, że lecisz na niego, więc jakikolwiek ruch z Twojej strony jest zbyteczny, a narzucając się, osiągniesz odwrotny skutek od zamierzonego.

Rozmawialiście o dzieciach, skoro wiesz, że on ich nie ma, powiedziałaś, że masz dwójkę?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

To miałaś też okazję zapytać o jego małżeństwo, czy jest szczęśliwy w związku i czy z każdą pacjentką tak flirtuje, skoro byłaś nim zainteresowana.
A Ty wybrałaś najgorszą opcję, nic nie wiesz, a chcesz wyskakiwać z nr telefonu.
Jakby chciał, to sam by wziął ten nr od Ciebie.
Ty już nic więcej nie powinnaś robić, żeby nie wyjść na desperatkę, bo to i tak przyniesie odwrotny skutek.
Ale to Twoje życie, chcesz, próbuj, najwyżej dostaniesz kosza i będziesz miała nauczkę na całe życie, że wplątywnie się na siłę w takie układy przynosi cierpienie.
Najlepiej jak o nim zapomnisz.

Jeśli nawet dałabyś ten nr, to co jak się nie odezwie? Będziesz czekała i żyła złudzeniami? Tylko się wplączesz w nierealne marzenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

KOBIETO LECZ KREGOSLU A NIE ROZBIJAJ RODZINY,JUZ SWOJA STRACILAS I PISZESZ JAKIES USPRAWIEDLIWIENIA,SZANUJ SWOJ TYLEK,A TEGO NIE ROBISZ,STUKNIJ SIE POKI NIE ZA POZNO,JAK SIE DOWIE ZONA TO MASZ PRZECHLAPANE,MOZE CI MOCNO JEGO ZONA W ZYCIU NAMIESZAC,MLODA A TAK GLUPIA,JUZ POLECIALAS SPECJALNIE NIBY MASOWAC KREGOSŁUP,A POEM ZAPLANOWALAS INNY MASAZ,MASZ UROJENIA....

Odnośnik do komentarza

Dobrze niech wam będzie że mam urojenia A poza tym niektórzy ludzie jesteście bardzo niedouczeni jak fizjoterapeuta może zaprosić mnie do kina na przykład zdajecie sobie z tego sprawę że został by zwolniony dyscyplinarnie że nie może wychodzi z żadną inicjatywą wobec pacjentki tylko że on mi daje ciche znaki na przekór wam uwiodę go ciekawe co wtedy powiecie że to tylko moja wina że on nie chciał znowu będziecie mówić jaki on jest biedny jak on dobry niewinny kochający swoją żonę czekajcie na moją relacje

Odnośnik do komentarza

A kto zabroni lekarzowi czy fizjo wchodzić w relację z pacjentem, coś Ci się pokręciło.
Sama przeczysz sobie mówiąc, że i tak go uwiedziesz, ale skoro on nie może wchodzić w relację, to co?

Nie wiem dlaczego tu napisałaś, skoro nie wyciągasz żadnych wniosków.

Podejrzewam, że zalogowałaś się, żeby się uwiarygodnić, a historię zmyśliłaś i się bawisz naszym kosztem.
Nie wyglądasz mi na matkę dwójki dzieci, bo umysł masz nastolatki, o czym dobitnie świadczy szczególnie ostatni post.
Dalsza dyskusja staje się bezsensowna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość fascynacja

Oto przyklad paskudnej kobiety ktora okresla sie atrakcyjna i jej celem jest rozbicie rodziny,brawo za glupie pomysly i pamietaj co wyprawiasz jak inne nachalne babsztyle,on jak facet chce sprobowac jak dajesz dupy ,jak cie zdobedzie bedzie oszukiwal zone jak wielu mezow,nie masz sumienia za grosz,kregoslup chory a chcesz sie seksowac,po co jemu baba z dwoja dzieci,glupia naiwna kobieto,po cholere dajesz mu masowac pod piersiami---wstydu nie masz.

Odnośnik do komentarza

Facet co dziennie masuje wiele kobiet ,czy wszystkie podrywa ,byc moze przy masowaniu odzywaja sie u niego hormony seksu..Gdybym wiedziała co to za czlowiek od razu bym pinformowała jego zone bo tu sie szykuje tragedia,a mloda 24 letnia kobieta szuka ojca dla dzieci i zeby jej bylo dobrze,skoncz z tym kobieto masz urojenia,zaden facet cie nie zechce z dwojka dzieci,ktore zostawil prawdziwy ojciec.Jezeli rozbijesz to małzenstwo spotka cie kara i upokorzenie,faceci tak maja hormony sie pojawily i chce cie przelecic..PAMIETAJ KARMA WRACA I TO PODWOJNIE.Zwin ten watek i wychowuj swoje niewinne dzieci,on nie bedzie nigdy ich ojcem.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimeko

celowe chodzenie na masowanie ,kasa jest bo dostaje 500+ ,alimenty ,opieka,dodatek mieszkaniowy no i polowanie w celu rozbicia rodziny,gratulacje mloda kobieto ,dobrze sobie zaplanowalas,mysle ze facet nie glupi i go nie zarwiesz.

Odnośnik do komentarza

Oto prawdziwy przykład jak mlode byc moze bardzo głupie kobiety(kobieta)w perfidny sposob stara sie zdobyc kochanka.Kobieto troche rozsadku,jaki normalny facet zakocha sie ot tak w pacjentce,co ty sobie uroiłas i okreslasz siebie pieknoscia,mimo zlego doswiadczenia jestes matka dwojki dzieci i co zajelas sie podrywem i rozbiciem malzenstwa,ktorej ten pan przysiagl ze jej nie opusci do smierci i co podmacuje ciebie w czułe punkty,a ty bezczelnie juz prawie to zaakceptowałas.Wara babo z czyjegos małzenstwa,nie masz na to pozwolenia,a skutki moga ci jeszcze bardziej zniszczyc zycie.Dla normalnego czlowieka zdzira i dwoje dzieci nie wchodza w codziennosc,chyba ze jest tez chory jak ty.WYMAGA TO PUJSCIA DO PSYCHIARTRY..

Odnośnik do komentarza

Wszystkie tak go bronicie jakbyście go znaly..dupa was boli że lekarz mnie podrywa..bo nie wiem o co wam chodzi.wina lezy po obuch stronach..więc proszę nie zwalać jej tylko na mnie to że ma żonę to znaczy że jest taki super? Że musi być wierny kochający i uczciwy myli wam się ta obrączka.bo ona o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...