Forum Psychologia

Dlaczego ta dziewczyna mnie naśladuje?

~echh.......

~echh....... wpis edytowany

Od roku podrywa mnie taki chłopak Damian. Jego przyjaciółka zaczęła mnie kopiować na maxa.Myślałam,ze to zbieg okoliczności ale dotarłam do jej zdjęć sprzed okresu gdy się poznaliśmy wraz z D. Oczywiście podpytałam wspólnych znajomych i nie - nie wymyślam.Ta dziewczyna była na maxa nudna a teraz...zaczęła życ moim życiem. Widocznie wie od D o mnie sporo ,skoro tak zaczęła sie upodabniać. Żeby było śmieszniej jest już grubo po 30-stce, starsza ode mnie o całe 15 lat..

Skopiowała wszystko począwszy od wyglądu - zaczęła ubierać się w moim stylu,wyregulowała brwi w ten sam sposób, robi taki sam makijaż ja, powiększyła usta żeby mieć podobne do moich. Spędza czas w ten sam sposób co ja, ostatnio dowiedziała się ze mam plany zrobić cruise promem z Gdyni do Szwecji i tam zostać na kilka dni oczywiscie powiedzialam co chce zwiedzic itd. i uprzedziła mnie,zrobiła tak samo...zdjeciami pochwalila sie na portalu spolecznosciowym.Cale zycie pracowala w sklepie osiedlowym , a jak dowiedziala sie ze ja pracuję w banku i jeszcze studiuje + robie dodatkowe kursy w swoim kierunku , to ona miesiąc później tez pracowała w banku i zapisała sie na zaoczne studia i zaczęła robic te same kursy...

Mam wrażenie że ona jest jakaś psychiczna, nie wiem jak to powiedzieć D. On sam nic z siebie mi nie wspomina na ten temat.. ale jego brat (który też troche mnie kopiuje hahaha) śmiał sie z niej

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Puk puk rozumku

~Puk puk rozumku

Żeby było śmieszniej jest już grubo po 30-stce, starsza ode mnie o całe 15 lat..
To w końcu ile masz lat...pracujesz, studiujesz...a masz 15? 18?
Jasne, wszyscy ciebie kopiują, bo jesteś ósmym cudem świata.
Tylko się cieszyć na MAXA!

~echh.......

~echh.......

GDZIE napisalam,ze wszyscy mnie kopiują?Czytaj całość,albo...a , szkoda mówić.Twoj nick jest chyba adekwatny dla Ciebie:)
Ja mam 22,ona 37.

luukas

luukas

bardziej mnie zastanawia, skoro chłopak Cie podrywa od roku i najwidoczniej nie dałaś mu szansy to dlaczego też go nie pogonisz tylko karmisz się jego adoracją a lekko chory sposób :)

159601 luukas Mężczyzna, 33 lata, Zielona Góra