Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ta dziewczyna mnie naśladuje?


Gość echh.......

Rekomendowane odpowiedzi

Gość echh.......

Od roku podrywa mnie taki chłopak Damian. Jego przyjaciółka zaczęła mnie kopiować na maxa.Myślałam,ze to zbieg okoliczności ale dotarłam do jej zdjęć sprzed okresu gdy się poznaliśmy wraz z D. Oczywiście podpytałam wspólnych znajomych i nie - nie wymyślam.Ta dziewczyna była na maxa nudna a teraz...zaczęła życ moim życiem. Widocznie wie od D o mnie sporo ,skoro tak zaczęła sie upodabniać. Żeby było śmieszniej jest już grubo po 30-stce, starsza ode mnie o całe 15 lat..

Skopiowała wszystko począwszy od wyglądu - zaczęła ubierać się w moim stylu,wyregulowała brwi w ten sam sposób, robi taki sam makijaż ja, powiększyła usta żeby mieć podobne do moich. Spędza czas w ten sam sposób co ja, ostatnio dowiedziała się ze mam plany zrobić cruise promem z Gdyni do Szwecji i tam zostać na kilka dni oczywiscie powiedzialam co chce zwiedzic itd. i uprzedziła mnie,zrobiła tak samo...zdjeciami pochwalila sie na portalu spolecznosciowym.Cale zycie pracowala w sklepie osiedlowym , a jak dowiedziala sie ze ja pracuję w banku i jeszcze studiuje + robie dodatkowe kursy w swoim kierunku , to ona miesiąc później tez pracowała w banku i zapisała sie na zaoczne studia i zaczęła robic te same kursy...

Mam wrażenie że ona jest jakaś psychiczna, nie wiem jak to powiedzieć D. On sam nic z siebie mi nie wspomina na ten temat.. ale jego brat (który też troche mnie kopiuje hahaha) śmiał sie z niej

Odnośnik do komentarza
Gość Puk puk rozumku

Żeby było śmieszniej jest już grubo po 30-stce, starsza ode mnie o całe 15 lat..
To w końcu ile masz lat...pracujesz, studiujesz...a masz 15? 18?
Jasne, wszyscy ciebie kopiują, bo jesteś ósmym cudem świata.
Tylko się cieszyć na MAXA!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...