Skocz do zawartości
Forum

Czy to przemoc?


Gość Gość 26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość 26

Witam, mam problem i może Wy pomożecie co w tej sytuacji zrobić, z narzeczonym jesteśmy razem prawie 10lat, za 5 miesięcy ślub, ale czy do niego dojdzie? Od jakiegoś czasu jest bardzo nerwowy, wybuchowy, jak go pytam o co chodzi, to wiecznie o nic... A jak mu się tak nazbiera i sobie wypije to naprawdę jest nerwowy, no i aż do dnia wczorajszego a raczej wieczoru.. Wkoncu wyszłam z koleżanką na babskie pogaduszki, siedzialysmy w parku, nie zdarzylysmy sobie pogadac a on przyszedł i siedział z nami.... Później poszedł do domu a my jeszcze siedzialysmy no i zrobiło się późno,, a on mi napisał że mam się dobrze bawić, że ślubu nie będzie, że mam iść sobie do niej spać, chce wejść do domu i nie chciał mnie wpuścić, wypychal mnie z drzwi, ale wkoncu weszłam, wyzywał od najgorszych....koleżanka wszystko słyszała, a dzisiaj mówi do mnie jakby się nic nie stało...przepraszam chyba mu nie przejdzie przez gardło. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy to już przemoc? Która będzie się pogarszac? Jak mam z nim porozmawiać?

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że jego zachowanie nie ma nic wspólnego z przedślubnym stresem.
Nie było to też na pewno pierwsze jego takie niezrozumiałe zachowanie.
Być może bagatelizowałaś problem, albo byłaś mu tak posłuszna i w lot realizowałaś jego myśli, a
teraz powinnaś była wiedzieć, że jak on przyszedł, to oznaczało bez słów, że masz z nim iść..., tak dałaś się podoprządkować!?
Wiedz, że po ślubie będzie tylko gorzej.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem ale strach strachem - większosc ma jakies obawy przed slubem- ale z drugiej strony skoro tworzycie długoletni związek to wypadałoby sie tak nie zachowywać.
Piszesz ,ze od paru dni nie podejmuje żadnych działań zeby to zmienić tylko milczy. To mówi naprawdę wiele, takze to jak Cie traktuje jako przyszłą żonę. Nie jest to dobre zjawisko. Dobrze w tym wszystkim żeś jest jeszcze przed ślubem. Zrobisz co zechcesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...