Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kolega robi mi takie wyrzuty?


Gość dlac

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy sie z internetu głównie od kilku miesiecy. Bylo krotkie spotkanie, 10 min i czasami na wideo rozmawiamy.Sprzeczalismy sie ostatnio,ale ja do tego pochodze lajtowo,a on...
mówi, że nawet jak umrze to zaraz zapomnę (i tu ma racje), robi wyrzuty że spotkanie z nim nic dla mnie nie znaczy, mowi ze jest bezwartosciowy,ze sprawiam ze on czuje sie jak smiec, ze jak moge mowic ze sie nie spotkamy albo spotkamy na chwile,ze nikt nie moze tak robic, mowi ze podrywa mnie tyle czasu a ja nie reaguje itd.
Nie jest zazdrosny, ale przyznal ze jest smutny i chce byc na miejscu kogos kto ze mną był

Z mojej strony nie padly zadne deklaracje, nie robie mu nadziei wiec skad ta emocjonalnosc u niego?

Odnośnik do komentarza

A po co Ci taki kontakt prze internet jak widziśz, że facet się uzaleznia od niego. Może to jakiś bidulek, dla którego to jest jedyny kontakt rówieśniczy?Nie musisz nic deklarować, sam fakt, ze ciągniesz znajomośc daje mu ogromne nadzieje.

A dlaczego jak sie spotkaliście to az na 10 min. Tak bardzo jesteście dla siebie nieinteresujący, ze tylko tyle czasu dla siebie mieliście. Jesli tak, to po co po tym spotkaniu jeszcze utrzymujecie kontakt?

Jestes osobą, która w realu nie umie sie znaleść, ze potrzebujesz internetowych znajomosci?

Odnośnik do komentarza

no bo nie jest fair wobec niego ;)

nie padły żadne deklaracje z twojej strony....hahahah
ale nie powiedziałaś mu też, że nigdy nie będziecie razem prawda ? taka standardowa zagrywka aby pompować wybujałe ego a później jeszcze z siebie ofiarę zrobić, że facet się doczepił i nie chce się odczepić ;)

Odnośnik do komentarza

Powiedziałam mu wprost KILKA RAZY, że nie chce się wiązać w ogóle w najbliższych latach, a nawet powiedziałam mu dosadnie - że z nim nigdy.Ze lepiej jako znajomi i on to potwierdzil powiedzial ze tez nie chce zwiazku ze mna i w ogole, ze moze za pare lat

Nie sądze bym była nie w porządku, ale fakt bawi mnie to ;) Zrywam kontakt,a on i tak wraca i co dziwne nie jest przegrywem zyciowym, jest towarzyski i dobrze wykształcony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...