Skocz do zawartości
Forum

Brak odwagi


Gość Sfghbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie
Przejmuje się bardzo wszystkim. Unikam osób z którymi sie poklocilam, a jak się pogodze z tą osobą cieszę sie jak małe dziecko, jestem podniecona, rozkojarzona, nie śpię w nocy z radości ze nie mam.już wrogów. Jak kloce sie z.kimś.przez smsmsy albo w necie, trzese.się.cała czekam.na.wiadomość, w nocy nie.mogę spać.gdyż.boje.się ze braknie mi.argumentów. Zawsze.krytykę.biorę.sobie do.serca. jeśli chodzi o domaganie się swoich praw słownie nie.przez.wiadomości, nie potrafię słuchać i skupić się.co.osoba.do.mnie.mówi,.tylko od razu się denerwuje i nie wiem co powiedzieć. Pomocy. Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ wymaga to dogłębnego poznania Twojego problemu. Wygląda jednak na to, że możesz być mocno podatna na różnego rodzaju emocje. Być może jest to również połączone z nieco zaniżoną samooceną, z czego mogą wywodzić się problemamy z przyjęciem krytyki. To wszystko może powodować, że bierzesz wiele rzeczy do siebie. Może powinnaś spróbować samodzielnie popracować nad emocjami, szczególnie tymi, które pojawiają się podczas kłótni, a jeśli zajdzie taka potrzeba to może warto żebyś rozważyła wizytę u psychologa.

Odnośnik do komentarza

Zaden psycholog. Jak sobie sama nie poradzisz to nic sie nie zmieni. Trzeba sie wziac w garsc i tyle. Prrzestac sie wszystkim zamartwiac i najlepiej miec olewczy stosunek do wielu spraw. Tak jest latwiej w zyciu,wierz mi.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Wiesz co to jest Pyrrusowe zwyciestwo? Kiedy niby zwyciezasz, czesto w klotni, ale nic z tego nie masz.
Co z tego ze masz racje w klotni, ze masz argumenty, czy ta osoba bedzie cie lubic bo udowodnisz jej ze nie ma racji? Gwarantuje ci, ze lubic cie nie bedzie, wrecz przeciwnie.
Wiec moze zamiast udowadniac ludziom ze sie myla, zaakceptujesz fakt ze maja do tego prawo, malo tego, ty tez mozesz sie mylic i mozesz byc wciaz lubiana.
Polecam audiobooka Dale Carnegie, Jak zdobyc przyjaciol i zjednac sobie ludzi. Na you tube, za darmo. Rewelacyjna ksiazka do posluchania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...