Skocz do zawartości
Forum

Kręci mnie 45 letni facet,sama mam 24 ...


Gość Milkaa1235

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milkaa1235

Wiem,że to spora róznica wieku. .Ogólnie fajny,otwarty i przedsiębiorczy facet, ma dzieci i jest po rozwdzie,duzo o sobie opowiadał..Zanim sie poznalismy pisalismy długo..Kręci mnie pod względem fizycznym.Poznalismy sie przez internet i spotkalismy,na piwo,a wyszło z tego cos wiecej,w sumie tylko niewinne macanki....Jak się pieściliśmy to był taki rozpalony, wiem,że to głupie,ale nie sadziłam,że facetowi po 40tce moze tak stać całyczas..Lepiej niz niejednemu młodszemu;) Jak sobie o tym pomyśle,to aż mam dreszcze po ciele.. Nie mamy kontaktu od jakichs dwoch tygodni , a ja ciągle myśle o nim i mam ochote spróbowac seksu ze starszym o 20 lat mężczyzną Czy to nie szalone?,Jak zacząc rozmowe ?Moze dla niektórych to chore,obrzydliwe ale czy jest cos dziwnego w tym,że chcialabym się z nim kochać? To tylko moje wyobrażenia ,nie znaczy,że zaproponuje mu seks,boje sie,że bede załowac...Choć pożądam go w myślach..Co sadzicie?

Ciesze sie,że w koncu udało mi sie to z siebie wyrzucić
prosze bez hejtu

Odnośnik do komentarza
Gość Piotr Rybak

Może zamieść ten wątek na kafeterii, chyba tam jego miejsce. Problemu nie widzę. Chcesz to się z nim bzyknij, do psychiatryka cię przecież nie zamkną, medalu też nie dostaniesz, a nawet kłódeczki kluczem nie otworzy, bo najpewniej jesteś już dawno po inicjacji. Mowa o jakiejś różnicy wieku? A czy teraz ktoś na to patrzy?
Jak zacząć? Ty nie musisz nic gadać, ani sugerować, wasze ciała zaczną sobie gadać i reszta jakoś pójdzie. Nie stopuj sytuacji i się stanie.

Odnośnik do komentarza

"Moze dla niektórych to chore,obrzydliwe ale czy jest cos dziwnego w tym,że chcialabym się z nim kochać?"- ani chore, ani obrzydliwe. W moim mniemaniu po prostu głupawe.

Masz juz 24 lata, swoje juz pewnie popróbowałas, ale ogólnie zdajesz sobie sprawę z tego, ze seks to też taki rodzaj ciągoty do znalezienia sobie partnera a moze z czasem męza a jeszcze z czasem ojca swoich dzieci.

-I potrzeba Ci faceta, który sił na całe życie ma juz mniej niz Ty bo juz 20 lat poświęcił innej kobiecie i innym dzieciom?
- Potrzeba Ci faceta, który ma obowiązki alimentacyjne wobec innych dzieci a więc ewentualnych Waszych dzieci nie będzie tak poważał jakbys tego chciała, fudusze swoje, swój czas będzie dzielił na Wasze dzieci i na swoje pierwotne dzieci?
- Potrzeba Ci faceta, który, kiedy pragnie to jest do rany przyłoż a kiedy mu niewygodnie w związku to nawet najsilniejsze więzy i uczucia wie jak się zrywa i nie będzie to dla niego głębokie przeżycie, bo juz niejedno takie przeżył.Zanim się rozwiódł ze swoją żoną i dziecmi to mentalnie musiał umiec sobie z tym dac radę i w kazdej chwili juz to będzie umiał powtórzyć- czyli wymarze Cie ze swojego życia szybciej niz to przewidzisz w momencie w którym będzie go cos uwierało, coś mu będzie niewygodne.

Jak się ma 24 lata to się ma obowiązek umiejętnie sobą zarządzać. W dawnych czasach to na to mówiło się "dziewczyno szanuj się, bo jak się Ty sama nie będziesz szanowała to nikt Cię nie bedzie musiał szanować".

Chyba wiesz, ze nie mozna bezkarnie wrzucac w siebie ogromnej ilosci pożywienia, słodyczy, bo organizm zastrajkuje chorobą, zaczniesz tyć.

Chyba wiesz, ze nie mozna bezkarnie używac alkoholu, bo po nieumiarkowanej ilosci się wyrabia, głupoty, których nawet się nie pamięta a z czasem można się uzaleznić.

Pora zauważyć, ze i seksu nie używa się głupio, jak się ma zamiar budowac mądrze swoje życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...