Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuje odpowiedzi eksperta


Gość anonim12222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim12222

Witam. Ogólnie mam problem z psychologami itp. Nie potrafię się przed kimś takim otworzyć chociaz wiem ze mogłoby to pomoc. Pisze tutaj żeby zaczerpnąc rady. Generalnie miałem słaba przeszłość, teraz tez nie jest najlepiej ale nie bede o tym pisać ogólnie siedzi mi to w głowie do dziś. Co kilka dni miewam ataki płaczu w nocy, podczas dnia jestem zwykle wesoły, towarzyski jednak gdy dochodzi wieczór to wszystko zamienia się w dziwne stany. Nagle czuje się zagubiony, zdołowany i przygnębiony. Z nikim o tym nie rozmawiam ponieważ nie umiem. Często jest mi przy tym zimno. Chciałbym się spytać co zrobić? Czy mimo tego udać się gdzieś do odpowiednich ludzi?

Odnośnik do komentarza

Bardzo wiele osób (nawet nie zdajemy sobie sprawy ,jak wielka jest ta liczba) ,kiedy ,,umiera,, czują się zagubione i po pewnym czasie szukają światła, które ma doprowadzić ich z powrotem do miłości do źródła. Nie wiedzą nie , potrafią w którą stronę iść,wrócić, boją się, są strapieni, czują się samotni. uświadamiają sobie swoją sytuację, szukają pomocy u swoich bliskich, którzy żyją, czy to z rodziny, przyjaciół, krewnych lub u osób,które skrzywdziły je za życia w obecnej lub poprzedniej egzystencji. .
Generalnie osoby z zaburzeniami psychicznymi ,począwszy od stanów nerwicowych przez depresje po ciężkie choroby psychiczne jak szaleństwo czy schizofrenia są pod wpływem duchów.Niestety świat nauki wciąż nie znalazł źródła tych cierpień.

Najczęstszymi objawami wpływu duchów są :
Niepokój
Strach
Lęk
Zaburzona koncentracja
Natrętne myśli
Nagły smutek,nostalgia
Płacz
Odczuwanie przeraźliwego chłodu

Odnośnik do komentarza

Warto zadać tu pytanie z czego wynika Pana trudność w kontakcie z psychologiem. Miał Pan kiedyś nieprzyjemne doświadcznie w kontakcie ze specjalistą, czy raczej trudność sprawia Panu otworzenie się przed obcą osobą? Wydaje mi się, że biorąc po uwagę Pana trudności dobrze, byłoby, gdyby Pan jednak spróbował rozważyć wizytę u psychologa. Specjalista z pewnością wysłucha Pana oraz zadba o atmosferę bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

jeżeli masz problem z bezpośrednim kontaktem werbalnym, to opisz swój problem tekstem i przeczytaj psychiatrze & albo po prostu daj mu do przeczytania. Wtedy oceni sytuację, pogada i przepisze jakieś "prochy"
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
moim zdaniem, zamiast prochów zajmij się sportem rekreacyjnym i oczyszczaj organizm terapią Gersona. Poszukaj w necie filmik pt. Cud terapii Gersona, a zrozumiesz o co biega.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...