Skocz do zawartości
Forum

zależy mu na mnie czy nie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam 2 miesiące temu chłopaka na urodzinach koleżanki. Pamiętam,że dość długo z nim wtedy rozmawialiśmy, wymieniliśmy się social mediami i po jakoś 2-3 dniach do mnie napisał. Na początku pisał tak normalnie,ale później zauważyłam, że wpadłam mu w oku. Parę razy się spotkaliśmy,on zaczął pisać do mnie tak romantycznie i czule , przyznał że mu się podobam. Pisaliśmy praktycznie cały czas,bardzo się o mnie troszczył , cały czas pytał jak się czuje i co robię. Pod koniec pewnego spotkania na pożegnanie pocałował mnie w usta. Tego samego dnia już więcej z nim nie pisałam. Od tamtego czasu napisał mi chyba po 2 dniach. Pewnego razu na urodzinach kolegi trochę wypiliśmy,ale nie aż tyle żebyśmy nie kontaktowali co robimy. On wziął mnie na kolana i zaczęliśmy się całować. Na dworze chodziliśmy za rękę,cały czas mnie przytulał itp. Odpisał mi dopiero po 4 dniach wiadomością "miłego dnia" ja mu odpisałam "wzajemnie" i na tym się skończyło. Nie wiem, co mam o tym myśleć, zależy mu na mnie czy nie i mam dać sobie spokój . Ogólnie to chodzi mi o to,że zawsze mi pisał i w ogole(praktycznie zawsze pierwszy) a od jakiegos czasu,to ja do niego pisze pierwsza a on mi odpisuje po jednym słowie i odpowiada tylko na moje pytania.
Dodam że wcześniej pisał mojej koleżance że zależy mu na mnie. (mam 18 lat)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...