Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ona mnie nasladuje?


Gość kamilabelo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilabelo

Poznalam ostatnio chlopaka i juz zauwazylam ze jego bliska kolezanka upodabnia sie do mnie i to w perfidny sposob, nie wierze w przypadek - zerznela moje zainteresowania, wyglad (identyczna fryzura i odcien, ten sam ksztalt brwi, makijaz, nawet usta powiekszyla na moj ksztalt) ustawila sobie tak samo profil jak ja mam... i jakby tego bylo malo, cale jego otoczenie, najblizsi koledzy podlapali moje slownictwo i miedzy soba w ten sposob rozmawiaja, ale to wybacze
Chlopak tez jakis dziwny, od poczatku mnie papugowal we wszystkim, jak sie zachowuje, jak mowie, mimike twarzy, byl na kazde skinienie, dopasowuje sie do moich pogladow i mojego meskiego idealu ..

Kolezanka mowi : ciesz sie, tzn ze cie podziwiaja, ale co to za radosc,nudzi mnie to i denerwuje

Odnośnik do komentarza
Gość kamilabelo

Wlasnie ten brak zdania mnie przeraza... I przez to jakby nie widze w nim mezczyzny.TO straszne.
Kocham go za czulosc , jest inteligentny potrafi znalezc rozwiazanie wielu spraw i rzeczy , z nauka tez nie ma problemow jest dobrze wyksztalcony,wesoly, gadatliwy - lubie takich ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...