Skocz do zawartości
Forum

Pomocy, nie wiem co się ze mną dzieje!


Gość Znerwicowanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Znerwicowanaa

Zwrócił uwagę i przytulił.
Aha, niedawno mój dziadek zmarł na raka, podobnie jak babcia i teraz panicznie boję się że kiedyś będę miała raka, bo podobno jest większe ryzyko właśnie od dziadków... Ogólnie moje natręctwa dotyczą głównie chorób, zwariowania, religii, chodzenia do szkoły oraz wyrządzania krzywdy i tak codziennie się ze sobą przeplatają, lub występuhą naraz :p...

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Ok, nie ma sensu przejmować się rakiem ponieważ można równie dobrze spaść ze schodów i narobić sobie problemów. Klocisz się z mamą lub wkurza cie że za często się czepia a to bałagan a jak w szkole a lekcje a może zaczniecie pomagać w domu prać itd.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

A jak wygląda przekaz finansowy w domu. Czy są kierowane do ciebie z siostrą sugestie że utrzymanie, życie kosztuje a jak nie będziecie się uczyć to do pracy bo dopóki nauka to utrzymanie a na inne fanaberie i zabawy to oszczędnie. I jeszcze jedna ważna sprawa czy jest alkohol w życiu rodziców, spotkania przy drinkach, wyjścia?
Czy drobne lub poważniejsze kłótnie są spowodowane finansami lub czymś innym ktoś za często lub za późno wraca do domu?

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

Jeśli chodzi o przekaz finansowy, to właśnie tak się nauczyłam, co mnie bardzo irytowało. Moi rodzice nie mają żadnych nałogów, to wspaniałe, rozsądne osoby, alkohol piją tylko przy jakichś okazjach. Nikt nie wraca za często, za późno też nie. Chociaż ostatnio tata ma problemy w pracy, przez musi co jakiś czas pracować cały dzień w weekendy, nawet w niedziele. Można powiedzieć że tak, mama i młodsza siostra tworzą jeden team, a ja i tata drugi.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Tak trochę wróciłem do wcześniejszych wypowiedzi , coś przyszło mi do głowy. A jak jest w szkole ? Fajna ekipa w klasie ? Czy są może jakieś zaczepki od kolegów koleżanek ? Czy znajomi imprezują a ty byś chciała ale nauka , dorosłość odpowiedzialność czeka ? Może jest ktoś kto cię zainteresował lub na odwrót ty jego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...