Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuje porady


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie czy warto do niego "docierać". Związku nie zbuduje się na siłę i jeśli chłopakowi na Tobie nie zależy to może powinnaś odpuścić. Jeśli natomiast chcesz próbować o niego walczyć to na pewno powinnaś szczerze z nim porozmawiać. Powiedz mu, że przeszkadza Ci fakt, że spędzacie razem mało czasu. Jeżeli mu zależy, powinien to przemyśleć i się zmienić. Nie odpowiem Ci natomiast w kwestii zdrady - to pytanie, na które musisz odpowiedzieć sobie sama. Pamiętaj tylko, że jedna zdrada może pociągnąć za sobą kolejne.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

A kwestii zdrady można rozmawiać po stosownej przysiędze przy świadkach lub podpisaniu dokumentów partnerskich które z zasady są wiążące mowa o ślubach. Oprócz wymienionych nie można mówić o zdradzie no chyba że jest to okres narzeczeństwa przed ślubem. Także wszystkie sytuacje nie poświadczone przysięgą nie kwalifikują się do zdrad a suwerenności i wolności obywatelskich oraz prawa wyboru.

Odnośnik do komentarza

Co do zdrady to mam na myśli masaż który miał miejsce 14 sierpnia niby miał być relaksacyjny ale dziewczyna jeszcze chciała z miejscami intymnymi.
Partner wykonał ten masaz
Na drugi dzień złapałam go na zdradzie - dowody znalazłam po jego masazu w koszu na smieci .
Kiedy zapytałam wieczorem to zaprzeczył .Powiedział ze ona była bardziej atrakcyjna bo była opalona , paznokcie i ze atrakcyjniejsza odemnie .Od tego dnia mecze sie co z tym zrobić bo o tym wiem .
On dopiero przyznał sie do tego po 7 miesiacach . Potem jeszcze mial 4 masaze przy ktorych mowil ze do niczego nie dochodziło i wie ze zle zrobił.
To pani juz do niego sie nieodzywa od 4 miesiecy.
Nie wiem czy dać 2 szanse jesli partner prosi o wybaczenie i mowi ze juz tak nie zrobi.
Tylko jaka ja mam pewnosc?
I dlaczego chłopak do mnie mowi ze jestem nieatrakcyjna ( i wtedy nie panuje nad popedem na masazu na to wychodzi)
Ja miałam wiele atrakcyjniejszych na masazu akurat od mojego partnera a jakos tego nie zrobiłam .
To mnie najbardziej rusza i nie wiem co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jedynym problemem jaki u was występuje brak normalnej rozmowy. Gdybyście umieli rozmawiać. Musicie nauczyć się razem rozwiązywać problemy. Ja bym wam poradził jakąś terapię, no chyba że chce dalej grać Szerloka Holmsa, i doszukiwać się zdrady wszędzie, może brakuje mu uczuć nie wiem,może jesteś dla niego oschła, nie wiem. To wy musicie oboje zadecydować, nie możesz sama ucinać sprawy, i męczyć się domysłami. Masz dowody zdrady, może w jakimś sensie teraz się usprawiedliwiasz , nie wiem. Jeśli Ci z nim źle zerwij, w takiej chorej , i opanowanej przez złe emocje relacji na pewni nic nie stworzycie

Odnośnik do komentarza

Partner powinien postawić sprawę jasno , albo ratuje związek i kończę z takimi zagrywkami, albo do widzenia i tyle. Partner powinien sobie uświadomić, że to co robi jest złe i dla niego i dla partnerki. Nie może mieć pełnego gara i chłeptać z niego ile wlezie. Zaciemnienie umysłu się każdemu zdarza, ale ważne by odwracać się od złej ścieżki. Tu mi się wydaję że twój chłopak brnie w bagno, i dopiero jakaś rzecz, zerwanie sprawiło by by przejrzał na oczy. Wy nie wiecie co ludzie czynią, jakie gorsze rzeczy, coś co może on robi może sie wydawać małą rzeczą (wcale tego nie umniejszam) ale ludzie robią gorsze. Brak sumienia, oto jego wada, coś sie skończy otrzeźwieje, dopiero jak przyjdzie wypadek, jak przyjdzie lawina z którą sobie nie poradzimy, wtedy dopiero trzeźwiejemy ale wtedy zazwyczaj jest już za późno. Ja kiedykolwiek maiłem myśli nieczyste to traktuje to jako zwyczajne bagno i zaciemnienie umysłu, albo pokusa szatańska.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam z partnerem .
Mowił ze juz tego nie zrobi jakby kiedys dłuższy masaz tak do 2h ( bo zdrada wtedy była na masazu który trwał własnie 2h)że chce tylko ze mną się kochać ale zaczynam sie bardziej martwic drugą kwestią bo zaczyna coraz wiecej pić potrafi jeden po drugim wypić z mała przerwą aż 4 do 5 i gra w internecie coraz wiecej na zarabianie pieniedzy ( w tej grze jest opcja wygrana kwote wpłacić na konto potem).
Teraz zaczyna nie widzieć niczego mam wrazenie poza duża iloscia piwa( nie wiem jako forma odstresowania czy co?) i gra przez internet .
Do mnie ma watpliwosci ze nie zblizam sie do niego - tylko jak kiedy on tylko gra , a przerwa tylko by podładować telefon , a ja chciałabym sie poprzytulać , pobyć tylko razem ze sobą .A on tylko gra i piwo.
Rozmawiam z nim ale do niego ciezko trafic a na piwo odpowiada ze ma duzo własciwosci leczniczych i jak powtorze cos o czym rozmawiałam wczesniej to juz nie pamieta.
A jesli jesli chodzi o zdrade to powiedział ( dał przykład ) ze inni mezczyzni jak partnerki nie chca sie kochac to chodza np na masaz tantryczny z zakonczeniem a partnerki o tym nie wiedza i tam z taka usługa dochodzi do spełnienia
."A wtedy zadaje sobie pytanie ze moze taka para wspolnie ze soba rozmawiała i to akceptuje i lubi lużny związek".Nie wiem?
Wiem ze zdrada 1 moze pociagac kolejne , a gry do hazardu a nadmiar piwa do alkoholizmu .
Ja sobie zadaje pytanie : Czy jeszcze taka osoba moze sie zmienić ?
Nie potrafie odp sobie do końca na to pytanie ?
Moge prosic o jakies pomocne odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest się w związku to powinno się spędzać czas razem a on ten czas poświęca na granie a Ty czujesz się odrzucona. Naprawdę chcesz się prosić o uwagę? Plus jeszcze ta zdrada i teksty że tamta była od Ciebie atrakcyjniejsza. To wygląda tak jakby mu było wygodnie być z Tobą. Może on jest uzależniony od gier i dla relaksu sobie popija albo ze stresu. Z żadnej strony nie jest do dobry kandydat do związku. Uczucia odstaw na bok. Przemysl sobie plusy i minusy tego związku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...