Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskac faceta


Gość Ewunia2300

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewunia2300

Może to głupie pytanie. Ale proszę o rady a nie o krytyke. Jakiś czas temu spotykalam się z chlopakiem, ale popsulam to. No po całości. Minęło trochę czasu ja dojrzalam. Nie mogę przestać o nim myśleć. Strasznie żałuję, że odpuscilam te znajomość, bo facet był cudowny.
Stwierdziłam, że odnowie kontakt. Napisałam do niego. Rozmawiało się dobrze, zaproponowałam spotkanie. Pomyślałam, że może jakiś wypad na kawr czy piwo jakoś odnowi kontakt.
Ale nie wiem kompletnie jak się za to zabrać. Jak go zachecic, oczarować? Wiem, że skoro raz go olalam, to nie będzie chętny od razu bo się odezwalam... Ale chciałabym mu pokazać, że się zmienilam, że wiem czego chce... czy w ogóle jest sposób, żeby sprawić, aby facet się zainteresował ? Bo jak na razie to ja inicjuje kontakt itp. Jest tyle dziewczyn, co nieważne co robią, to faceci biegają za nimi. Ja chciałabym żeby on zapomniał o przeszlosci i żeby ta znajomość się odnowila...
Co mogłabym zrobić ? Nie znam się na tych technikach podrywu. Może ktoś z was ma jakiś pomysł. Zależy mi na nim. I ps. Jest sam

Odnośnik do komentarza
Gość Ewunia2300

Popsulam to, bo miałam wtedy kiepski czas w życiu ( powazne problemy, śmierć bliskiej osoby ) wychodzilam dużo z domu, aby nie myśleć o tym, zająć czymś głowę. Wychodzilam z nim ale też z przyjaciółmi. Coraz nniej czasu spedzalismy razem, bo on chciał np posiedzieć w domu A ja chciałam koniecznie wyjść żeby nie myśleć. Zaczął być trochę zaborczy wtedy, że za mało czasu mu poswiecam i ja zamiast na spokojnie to przemyśleć, to odsuwalam się od niego aż to się rozsypalo.

Z jednej strony chłopakowi zależało, to chciał mnie ciągle i dla siebie. Ja to wtedy odbieralam jako atak. Nie umiałam się wtedy zaangażować uczuciowo, wtedy ta śmierć bliskiej mi osoby ( osoby z domu ) zmienila we mnie wszystko. Musiałam zacząć brać leki, sama sobie nie mogłam z tym poradzić. Teraz gdy poukladalam sobie zycie, wiem czego chce itp i po dłuższych przemysleniach... gdybysmy się z nim spotkali w innym czasie to byłaby z tego świetna para. Bo charakterem, pasjami i wszystkim dogadywalismy się super. Olalam. I teraz ja jestem olewana. I to zrozumiale. Ale nie mam nawet pomyslu, jak to odkrecic

Odnośnik do komentarza

Uważam, że ma głupich pytań, ponieważ ważne jest aby pytać i poznawać nowe informację. W celu odzyskania mężczyzny czasem warto skorzystać z porad specjalistów np. wpis jak odzyskać faceta, gdzie zawarte są informacje jak odzyskać mężczyznę i przede wszystkim jakich błędów należy unikać by go nie stracić. W każdym przypadku da się coś zrobić i naprawić trzeba tylko umieć do tego podejść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...