Skocz do zawartości
Forum

Kompleks niskiego wzrostu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam niski wzrost mierzacy marne 177 cm i nie raz przez niski wzrost popadałem w depresję i chciałem sie zabić.Wszedzie gdzie pojde jestem za niski.W moim przypadku polowa dziewczyn jest wieksza ode mnie.
Smieją sie niektorzy ze mnie ,że jestem kurduplem.Od 14 roku zycia mam kompleks ze wzrostem niskim.
Czy psycholog jest w stanie mi pomoc czy nie?Czy jest sens chodzenia do niego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem chłopie jak ty sobie radzisz...ale ja mam 170 ;]
wszystkie moje dziewczyny były wyższe ode mnie i nie wiem gdzie tu problem ?

tzn wiem doszedłem do tego :)
jeżeli będziesz jojczyć nad sobą i pozwolę sobie stwierdzić "obciągać sobie na smutno" to każda cie zostawi bo to jest najgorsze.

jakbym miał 177 ? chłopie świat leżał by mi u stóp ;]

Odnośnik do komentarza

zacząłem cie pocieszać, że nie jest tak źle i da się wszystko zrobić podałem nawet przykład. Po czym ty od razu naskoczyłeś, że żadna nie będzie chciała takiego kurdupla ?

nie wiem jak to nazwać inaczej niż pyskatą agresją:)

ale loozik twój problem nie mój, to nie za mną biegają po osiedlu i wyzywają od kurdupli.

Odnośnik do komentarza

Gdybyś był naprawdę niski to byś musiał być widoczny w inny sposób.Bylbys życzliwy światu, dowcipny i towarzyski i żadna impreza bez Ciebie nie byłaby dość dobra. A Ty masz średni wzrost i średni sposób bycia i dlatego poplakujesz, że nikt się nie rzuca Ci w ramiona tylko z tego powodu, że wogole na tym świecie jesteś.

Zajmij się swoim rozwojem i bądź interesujący jako człowiek a i ludzie wokół to zauważą .Jak jeszcze będziesz życzliwie widział innych to ludzie będą do Ciebie lgnąć.

Odnośnik do komentarza

kikunia55
Gdybyś był naprawdę niski to byś musiał być widoczny w inny sposób.Bylbys życzliwy światu, dowcipny i towarzyski i żadna impreza bez Ciebie nie byłaby dość dobra. A Ty masz średni wzrost i średni sposób bycia i dlatego poplakujesz, że nikt się nie rzuca Ci w ramiona tylko z tego powodu, że wogole na tym świecie jesteś.

Zajmij się swoim rozwojem i bądź interesujący jako człowiek a i ludzie wokół to zauważą .Jak jeszcze będziesz życzliwie widział innych to ludzie będą do Ciebie lgnąć.

Jak bylbym o 2 cm nizszy popełnilbym samobójstwo.

Odnośnik do komentarza

~Ramin
Przejdź się do Centrum onkologii ,tam na oddziałach leży wielu bardzo wysokich chłopaków.Na pewno się z radością zamienią się z Tobą.Oni Tobie te kilka cm wzrostu a Ty im zdrowie.Ok?

Nie pójdę na onkologie za cholerę.
Nie da sie niestety zamienić wzrostu.
Widać ,że nikt nie rozumie mojego problemu .Cóż?Trudno

Odnośnik do komentarza

seba199684

Widać ,że nikt nie rozumie mojego problemu .Cóż?Trudno

Tak jak ktoś wcześniej zauważył, to jest problem tyko w Twojej głowie, bo realnie to nie jest aż taki życiowy i dramatyczny problem. Dlatego nikt tego nie odbiera w ten sposób.
Tak samo ja bym mogła napisać: widać, że nie rozumiesz, ze to nie jest problem... cóż, trudno.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...