Skocz do zawartości
Forum

Trudna sprawa


Gość Mały654

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mały654

witam, mam pewien problem, zacząłem kursy na maszynistę, w tym czasie miałem ciężką sytuację życiową i poszedłem do psychiatry ten przepisał mi leki antydepresyjne,nie brałem tych leków poradziłem sobie sam z chwilowym załamaniemi po 2 miesiącach byłem u niego. Stwierdził,że skoro nie brałem leków tzn ,że nie leczyłem się psychiatrycznie i jestem zdolny do wykonywania zawodu maszynisty i na moich oczach podarł dokumentację , mówi,że to nie potrzebne bo się nie leczyłem..i chodzi mi o to bo wykupiłem receptę na te leki,wiem ,że praca maszynisty jest bardzo wymagająca i jest dużo wypadków i czy w przypadku jakiegoś wypadku gdy prokuratura sprawdzi moje wykupywane recepty czy mogę zostać uznany za osobę chora i niezdolna do pracy ? I co powinniem powiedzieć lekarzowi medycyny pracy gdy zapyta się czy leczyłem się u jakiegoś specjalisty? Bo leków nie brałem,niepokoi mnie sam fakt tej recepty. Recepta wykupiona a dokumentacji z " leczenia" brak ,czy sama wizyta świadczy o leczeniu według prawa

Odnośnik do komentarza
Gość Mały654

Czyli sama wykupiona recepta na antydepresanty nie świadczy o chorobie ? I czy powinienem mówić o tym lekarzowi medycyny pracy ? Bo leczenie nie było ,ale czy sama wizyta u specjalisty kwalifikuje się jako leczenie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...