Skocz do zawartości
Forum

Mam autyzm i utrudnia mi to życie.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą autystyczną najpierw miałem diagnoze zespół Aspergera i ADHD zdiagnozowane w wieku 7 lat.Rok temu zmienili mi diagnoze na autyzm.
W okresie edukacji byłem prześladowany przez rówieśników co odbiło się bardzo na mojej psychice.Ciągle musiałem się bić.Z nauką była tragedia.Zawsze najgożej uczyłem sie w szkole .W wieku 8 wyszedl mi iloraz inteligencji poniżej przecietnej czyli miedzy 75-80 coś takiego,potem jako 16nastolatek wyszło mi 75IQ .Robilem ostatni raz w 2017 roku w styczniu test weschlera i wyszło mi 101IQ.Wiec pan psycholog nie wiedział dlaczego mam problemy z nauką.
W zakladzie psychiatrycznym w drugim pobycie w szpitalu zbadali mi moje funkcje poznawcze.Wyszło mi,że mam lekkie zaburzenia abstrakcyjnego myślenia w odrebie funkcji poznawczej.Brak zaburzeń pamieci krótkoterminowej a ciagle zapominam,że mam coś zrobić.Problemy z wyciaganiem wniosków wcześniejszych.

W pracy śmieja sie ze mnie ,że jestem idiota ,imbecylem,za plecami od kierownika słyszałem,ze jestem przy.....bany.Kontakty społeczne to u mnie totalna katastrofa.Nie umiem nawiazac kontaktu ,ani utrzymać poprostu.Szukam pomocy ,bo jestem z okolic Katowic.
Jestem niesamodzielny nie umiem zdobyc kwalifikacji zawodowej,ani zdać zadnego kursu,a o zrobieniu prawka jazdy to mogę sobie pomażyć.
Ledwo skończyłem zwykła zawodówke bez uprawnien do kwalifikacji zawodowej.
Są jakieś organizacje lub instytucje ,które pomagają młodym autystą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...