Skocz do zawartości
Forum

czy jest realne, że ta relacja się utrzyma?


Gość starababa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starababa

mam znajomego, który ma 65lat. Wiem, powiecie stary dziadek. Ale ja mam 43 i do tej pory nie spotkałam kogoś młodszego, do którego czułabym zaufanie. Ten człowiek wiele lat zajmował się umierającą matką, poznaliśmy się 9lat temu. Kontakt się urwał. Kiedyś mi w czymś pomógł. Widzę, że jest mną zainteresowany, ale sądzę, że często starszy pan bywa zainteresowany o tyle lat młodszą kobietą.
Ja też nie miałam z górki-wiele lat szukałam pracy, kosztowało mnie to wyrzeczenia. Moje życie rodzinne było okropne-ojciec nie szanował matki, wpędził ją w chorobę.
:(
Zastanawiam się, co zrobić ze swoim życiem. Póki co, moja praca mimo krótkiego wymiaru godzin wyczerpuje nie do cna.
Bardzo tego człowieka lubię, obecnie jego wiek wydaje mi się mniejszą przeszkodą niż cały stres związany z poznaniem nowej osoby...Jest to pan z otoczenia moich rodziców.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest sens być z kimś, tylko dlatego, żeby nie być samemu.
Ty za 10 lat będziesz młoda, a on...
Poza tym on szuka kobiety bardziej względem wiktu, opierunku i opieki na przyszłość.
Mogą też Ci działać na nerwy jego przywyczajenia.

Ale to Twój wybór, sama musisz decydować, żebyś jednak później nie mówiła, nie miała baba kłopotu...

Jak wchodzimy w związek, to chociaż na początku powinniśmy się cieszyć, a nie stresować.
No i uczucie by się przydało...
Dlatego jak już, musiała byś wejść z nim w bliższą relację, bo przy blizszym poznaniu, może stracić lub zyskać...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...