Skocz do zawartości
Forum

Dziecko


Gość Gftjb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że może wam się to wydać płytkie, ale jestem w ciąży i boje się, że moje dziecko urodzi się brzydkie. Sama nigdy nie byłam urodziwa i czasami ludzie wyśmiewali się, że jestem brzydka. To było bardzo bolesne i chciałabym oszczędzić dziecku takich upokorzeń. Gdyby ludzie byli inni, bardziej tolerancyjni, to może bym się tak nie przejmowała, bo wygląd nie jest najważniejszy. Ale boje się, że jeśli dziecko urodzi się brzydkie i ludzie zniszczą mu z tego powodu życie, to ono kiefyś się zabije.

Odnośnik do komentarza

"Ale skąd mam wiedzieć, czy ono nie będzie bardziej".....i tu mozesz sobie wpisac co chcesz: wrazliwe, chorowite, brzydsze,gapowate, glupsze, niezrownoważone, gwałtowne...

Jak świat światem kazda cięzarna mama martwiła się o to dzieciątko co w brzuszku nosila. Tyle, ze kazda z nas, naszych poprzedniczek starała się myslec, ze jej dziecko odziedziczy po niej, jej partnerze, jego dziadkach wszystko co najlepsze. Marzyła sobie, ze male uszka odziedziczy po niej, a piękne oczy po męzu, a pięknie wykrojone usta po jednej babci, gęste włosy, po jej bracie itd....A jak myslała jakie ono będzie z charakteru to oczywiście uważala, ze najfajniejsze, ze będzie jej dzieckiem w związku z tym i zawsze się będzie z nim dogadywala, będzie miala na niego ogromny wplyw i wychowa go najpiękniej na świecie, na człowieka mądrego, wrazliwego a jednoszesnie twardego, umiejącego dązyć do swoich pięknych celów.

Dlaczego tak optymistycznie myslaly? Nie wiem. Mysle, ze to hormony tak dobrze wpływaly na nie.

A Ty? Na pewno jestes w ciązy? A może sobie z nudów trollujesz i nie podlegasz dobrym wplywom swoich hormonów, bo ich jeszcze ciąza nie wytworzyla?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

nie panikuj, każda potwora znajdzie sobie amatora. Jeżeli to będzie dziewczynka, to masz odpowiedź, w przypadku chłopca zmień tylko z amatora na amatorkę. Poza tym, każde malutkie dziecko jest śliczne. Brzydnieje z wiekiem, a najbardziej
po 60-tce

Odnośnik do komentarza

Po co zachodziłaś w ciążę.
Trzeba było się nie pchać w powielanie gatunku, teraz się módl
żeby dziecko było zdrowe i mądrzejsze od ciebie
Urodę to może mieć po ojcu, którego znalazłaś mimo brzydoty więc jesteś przykładem dla swojego dziecka
że uroda nie jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...