Skocz do zawartości
Forum

Związek 18-latki z 47-letnim facetem


Gość Lolita_18

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to według Was normalne?
Czy taki związek ma jakąkolwiek przyszłość?
Dodam że jestem właśnie 18-letnią dziewczyną i jestem zafascynowana 47-letnim mężczyzną i wiem że ja też strasznie go pociągam pomimo że jest starszy od mojego własnego taty. Co wy o tym myślicie? Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat. Dodam że dogadujemy się bardzo dobrze i w rozmowie w ogóle nie czuć jakiejkolwiek różnicy wieku, sam mi to powiedział.

Odnośnik do komentarza

" jestem zafascynowana 47-letnim mężczyzną "- wiek 16, 18 lat uprawnia do wielu fascynacji. Ale to tylko fascynacje i one jak szybko przyszly tak szybko odejdą. A 47 facet przeżywa drugą młodośc i chętnie pozalicza młode i świeżutkie ciałko, okaze się byc nauczycielem młodziutkiej kobietki.
Fascynacja jest glęboka, ale nie mozna na niej budowac życia.

Masz 18 lat to powinnas jeszcze przejmowac się nauką, szykowac się przykladowo do matury- myslisz, ze to jest najbardziej podniecające dla Twojego przyjaciela sluchac Twoich zwierzen, ze pani od matmy wlasnie Cię obcięła?

Zajmij się swoim wyksztalceniem, swoją szkola, bo to jest podwalina Twojego pożniejszego zawodu i możliwosci zarabiania na siebie.

Staremu chlopu odpusc, niech zajmie się jakąs pewnie swoją rodziną i zejdzie z obloków. Jak lata za Tobą to jest nielojalny wobec swoich. A po co Ci nielojalny partner?

Odnośnik do komentarza

kikunia55 bardzo, ale to bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, dałaś mi wiele do myślenia. Niby mówi że rodziny nie ma, ani żony ani dzieci, a czy to prawda? Nie wiem. Trochę ciężko w to uwierzyć. Tak czy siak sama byłam prawie że pewna że nie ma to żadnej przyszłości, ale chciałam poczytać też opinie innych na ten temat. Czekam dalej na odpowiedzi, może ktoś się jeszcze wypowie?

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta146

Dziewczyno, nie marnuj swojego młodziutkiego życia na starego zgreda, który uwierz mi nie traktuje Cię poważnie. Myśli tylko w jednych kategoriach o Tobie. Tak jak ktoś wyżej napisał. Zastanów się, koleś ma 47 lat i jara go to ze zwraca na niego uwagę 18 latka i tylko tyle...posłuchaj starszych i doświadczonych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...