Forum Psychologia

Związek 18-latki z 47-letnim facetem

~Lolita_18

~Lolita_18

Czy to według Was normalne?
Czy taki związek ma jakąkolwiek przyszłość?
Dodam że jestem właśnie 18-letnią dziewczyną i jestem zafascynowana 47-letnim mężczyzną i wiem że ja też strasznie go pociągam pomimo że jest starszy od mojego własnego taty. Co wy o tym myślicie? Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat. Dodam że dogadujemy się bardzo dobrze i w rozmowie w ogóle nie czuć jakiejkolwiek różnicy wieku, sam mi to powiedział.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kikunia55

kikunia55

" jestem zafascynowana 47-letnim mężczyzną "- wiek 16, 18 lat uprawnia do wielu fascynacji. Ale to tylko fascynacje i one jak szybko przyszly tak szybko odejdą. A 47 facet przeżywa drugą młodośc i chętnie pozalicza młode i świeżutkie ciałko, okaze się byc nauczycielem młodziutkiej kobietki.
Fascynacja jest glęboka, ale nie mozna na niej budowac życia.

Masz 18 lat to powinnas jeszcze przejmowac się nauką, szykowac się przykladowo do matury- myslisz, ze to jest najbardziej podniecające dla Twojego przyjaciela sluchac Twoich zwierzen, ze pani od matmy wlasnie Cię obcięła?

Zajmij się swoim wyksztalceniem, swoją szkola, bo to jest podwalina Twojego pożniejszego zawodu i możliwosci zarabiania na siebie.

Staremu chlopu odpusc, niech zajmie się jakąs pewnie swoją rodziną i zejdzie z obloków. Jak lata za Tobą to jest nielojalny wobec swoich. A po co Ci nielojalny partner?

154416 kikunia55 Kobieta, 105 lat, wygwizdów
~Lolita_18

~Lolita_18

kikunia55 bardzo, ale to bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, dałaś mi wiele do myślenia. Niby mówi że rodziny nie ma, ani żony ani dzieci, a czy to prawda? Nie wiem. Trochę ciężko w to uwierzyć. Tak czy siak sama byłam prawie że pewna że nie ma to żadnej przyszłości, ale chciałam poczytać też opinie innych na ten temat. Czekam dalej na odpowiedzi, może ktoś się jeszcze wypowie?

~Kobieta146

~Kobieta146

Dziewczyno, nie marnuj swojego młodziutkiego życia na starego zgreda, który uwierz mi nie traktuje Cię poważnie. Myśli tylko w jednych kategoriach o Tobie. Tak jak ktoś wyżej napisał. Zastanów się, koleś ma 47 lat i jara go to ze zwraca na niego uwagę 18 latka i tylko tyle...posłuchaj starszych i doświadczonych ludzi.

~onkaY

~onkaY

"...w rozmowie w ogóle nie czuć jakiejkolwiek różnicy wieku, sam mi to powiedział."
Albo jest idiotą, albo jest bardzo cwany, stawiam na to drugie.
Powie Ci wszystko, co chcesz usłyszeć, byleby tylko Cię przelecieć.
Gdy pomyślę o tym, że prawie 50-latek uprawia seks z 18-latką, to myślę sobie FUJ!
Ale ja jestem kobietą, faceci tak nie myślą, wielu starych pierników marzy o młodej dziewuszce.
Kikunia ma rację, zajmij się nauką i nie daj sobie mącić w głowie staremu cwaniakowi. Ty się zaangażujesz, a on będzie korzystał, zresztą może ty także, np finansowo.
Po za tym z tego, co piszesz nic o nim nie wiesz, więc co tak ciągnie Cię do niego?
Chowałaś się bez ojca, że pociąga Cię taki stary facet?
...bo raczej taka fascynacja nie jest normalna.

~onkaY

~onkaY

~podstarzały
im starszy chłop, tym mądrzejsze dzieci;

I tu się mylisz, przeprowadzono wiele badań naukowych, gdzie udowodniono, że:
"...mechanizmy sterujące produkcją plemników z czasem zaczynają się psuć. Można to porównać do fabryki samochodów, w której z roku na rok maszyny do produkcji części starzeją się. Wprawdzie każdy zjeżdżający z taśmy samochód jest nowy, ale z czasem zaczyna mieć "niedoróbki". Coraz więcej niedoróbek."
Dzieci spłodzone przez starych ojców są częściej narażone na np. choroby psychiczne. Oczywiście nie dotyczy to każdego faceta, ale ryzyko istnieje. Niestety, młodości nie da się zatrzymać, nawet jeśli ktoś przeprowadzi remont kapitalny elewacji, to jednak pesel pozostaje ten sam.