Skocz do zawartości
Forum

Brak pierwszego wrazenia??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj problem jest glupi I dla mnie nie zrozumialy kompletnie. W czasie kiedy bralem psychotropy poznałem fajna dziewczyne. Wszystko bylo by moze fajnie gdyby nie to ze bylem tak zamrozony ze zadnego wrazenia nie odnioslem jej osoby. Spotykamy sie dalej a ja wogole emocjonalnie nie potrafie sie otworzyc mimo to ze psychotropow juz dawno nie biore. Nie potrafie emocjonalnie sie do niej zblizyc mimo to ze chce ale juz nie wiem Co zrobic by emocjonalnie sie otworzyc zaangazowac. Chcialbym ale nie potrafie. Proszę o jakas opinie podpowiedz cokolwiek..

Odnośnik do komentarza

Skoro jak piszesz od dawna nie przyjmujesz leków psychotropowych, to problem leży gdzie indziej. Może jak wspomina kikunia55, nie jesteście sobie pisani, to znaczy nie nadajecie na tych samych falach i dlatego między Wami nie trybi, a może masz jakieś wyobrażenie o tym jaki powinieneś być które jest niezgodne z tym jaki jesteś naprawdę i to Cię frustruje, bądź jesteś rozczarowany tym, że ktoś kto na pierwszy rzut oka wydaje Ci się fajny w gruncie rzeczy nie odpowiada Twoim wyobrażeniom o tym jaki powinien być przy bliższym poznaniu. Co to w ogóle znaczy fajny? Powabny? Atrakcyjny dla oka? Znam piękną, rasową kocicę, o prześlicznym pyszczku, która patrząc po zachowaniu jest stuknięta w odróżnieniu od wielu zwykłych kotów które też znam. Z ludźmi jest podobnie ;) Jeżeli leczyłeś się przez dłuższy czas psychiatrycznie, to pewnie otarłeś się o psychologa, może nawet o psychoterapeutę. Myślę, że warto abyś porozmawiał o swoich odczuciach z kimś takim. To może znacznie pomóc Ci zrozumieć te sprawy jeśli masz w tym zakresie trudności.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...