Skocz do zawartości
Forum

pogubiłem się w życiu realnym


Gość zagubiony czas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubiony czas

Mógłbym napisać naprawdę wiele ale nic nie zmieni faktu że jestem żerem popełniającym nonstop kolejne błędy . Czego pragnę nadmiaru inteligencji , stabilności poczucia że moje życie ma sens a wszystkie popełnione błędy w życiu mają jakieś ukryte znaczenie . Pragnę odpowiedzi dlaczego jestem tym kim jestem, odpowiedzi dlaczego nie potrafię być szczęśliwym , odpowiedzi dlaczego tak pragnę śmierci a nie życia czy naprawdę tak wiele pragnę w życiu

Odnośnik do komentarza

"odpowiedzi dlaczego tak pragnę śmierci a nie życia czy naprawdę tak wiele pragnę w życiu"

Mnie się wydaje, ze pragniesz minimum, ktore kazdy, kto się urodzil ma zagwarantowane. Smierc przyjdzie do kazdego, to więcej niz pewne, dlatego tez nie ma potrzeby myslec o niej przedwczesnie. Ja jakos nie zrozumiałam,ze pragniesz zbyt wiele w życiu.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Tego nawet filozofowie i naukowcy nie wiedzą. Ciężkie pytanie , łatwa odpowiedź. Przesledž proces rozwoju gatunku ludzkiego od prapoczątków. Może uda się tobie znaleźć pewne analogie lub zachowania które bez względu na postęp cywilizacyjny nigdy ale to nigdy się nie zmieniły.
Jeśli je znajdziesz a napewno znajdziesz warto mocno przeanalizować a wnioski i odpowiedzi przyjdą same.

Odnośnik do komentarza

Wszystko siedzi w twojej głowie. To wszystko to twoje myśli, które możesz zmienić.
Myśl o szczęściu, zadowoleniu, radości z życia. Wyobrażaj to sobie, smakuj ten obraz, a twoje życie nabierze barw. Nie od razu, nie natychmiast, ale to się stanie.

To my skupiamy się na wszelkich negatywach, na problemach, wałkujemy te tematy aż na dobre zagnieżdżą się w naszych umysłach.
A przecież to wszystko to twoje myśli!
Nie łatwo zmienić myślenie na pozytywne, trzeba nauczyć się tego. To wymaga pracy nad sobą a początki są bardzo trudne.
Tym bardziej, że każdy ma jakieś problemy dnia codziennego.
Ale też każdego dnia zdarzają nam się jakieś miłe rzeczy, których nie dostrzegamy, albo natychmiast wylatują z naszych umysłów.
Trzeba nauczyć się je dostrzegać i pielęgnować pamięć o nich. Utrwalać w umyśle tak, jak do tej pory robiliśmy to z negatywnymi myślami.
Niby proste, a w wykonaniu dość trudne.
Jednak warto o to powalczyć, a jakość naszego życia zmieni się na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiony czas

Witam przez ostatnie kilka dni nie wchodziłem na forum dziękuję za odpowiedź trochę się pogubiłem w życiu na chwilę obecną życie daje mi w kość staram się znaleźć pozytywną energię myśleć wyłącznie pozytywnie ale mimo wszystko czuję pustkę w sercu moje życie wiruje nie w takim kierunku jakim bym chciał pragnę zmiany nie wiem co dalej robić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...