Skocz do zawartości
Forum

Po ostatniej randce kontakt się urwał - co mam zrobić?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu poznałam adwokata z którym zaczęłam się spotykać. Wydaje się być porządnym mężczyzna, który wiele osiągnął już w życiu. Niestety - jest uzależniony od pracy i najważniejszy jest dla niego sukces zawodowy, co często podkreśla. Z tego co mówi nie jest w związku, ale niestety odzywa się do mnie tylko wtedy kiedy ma na to ochotę. Bardzo mi się spodobał i nie mogę o nim zapomnieć... cenie w nim to ze jest bardzo ambitna osoba, ma plany na życie i jest gentlemanem w 100%. Spotykamy się niestety bardzo rzadko, ale zawsze idziemy na kompromis odnośnie terminu, ponieważ oboje jesteśmy zajętymi ludźmi. Kochaliśmy się i było cudownie - również jemu bardzo się podobało. Po ostatnim spotkaniu na którym dostałam piękne kwiaty przestał się odzywać i nie odpowiada na wiadomość... co może być powodem takiej zmiany? Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Gentleman w 100%...
Chyba jednak nie nauczył się obchodzenia z drugim człowiekiem. Ewentualnie pochłonięciem pracą maskuje jakieś swoje deficyty.

Nie ma to jak kawa na ławę. Jeśli zaszliście daleko, dostawałaś kwiaty itp., masz prawo pytać, o co chodzi. Pan daje sobie radę na sali sądowej, to i z pytaniami kobiety powinien dać sobie radę.
Niestety scenariusz luukasa wydaje się prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

To niech się młodzież uczy ;)
Co Wy chcecie od Pana mecenasa?? Czy on zrobił komuś krzywdę?? Z tego co słyszę to zrobił dobrze!! Są przygody, romanse i małżeństwa, a nawet "friends with benefits" (seks-przyjaciele, przyjaciele od seksu, przyjaciele z przywilejami).
Proszę dookreślić to coś co łączy Panią z panem mecenasem. Ma to kluczowe znaczenie i akurat nie powinno to nastręczać najmniejszych trudności, nie w relacji z prawnikiem. Ważne, aby strony chciały tego samego. Dogadajcie się- dama i mecenas to potencjalnie idealny układ. Mecenas jest prawdziwy. A dama?? Chętnie wystąpię tutaj jako adwokat pana mecenasa. Już żywię szacunek dla jego osobowości.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...