Skocz do zawartości
Forum

Chyba cofam się w rozwoju hehe


Gość Mahomet

Rekomendowane odpowiedzi

No co jest... zero odpowiedzi??? Ludzie przecież ja pisząc to wczoraj to normalnie rozdarłem przed wami duszę, możecie nawet pojechać po mnie tak samo ja zazwyczaj jadę po was, ale chociaż postaracie się udzielić konstruktywnej odpowiedzi hahaha

Odnośnik do komentarza

Kto stoi w miejscu, ten sie cofa. Znasz to przyslowie ?
Ty stoisz, czyli realnie sie cofasz, bo nie podejmujesz sie kolejnych rol spolecznych, adekwatnych do wieku. Zatrzymales sie na pewnym etapie zycia i dalej ani drgnie.
Skonczyles jakas szkole, znalzales, jakas prace i na tym koniec. Po robocie piwko komputer, gry, moze kumple i forum.
Widzisz w tym jakis rozwoj ?
To sytuacja zmienia czlowieka i zmusza do dojrzewania. Nowe sytuacje, nowi ludzie, problemy i wyzwania stawiane przez zycie stymuluja czlowieka.
Musi byc bodziec, zeby byla reakcja. No i cala filozofia.

Odnośnik do komentarza

~no tak
Kto stoi w miejscu, ten sie cofa. Znasz to przyslowie ?
Ty stoisz, czyli realnie sie cofasz, bo nie podejmujesz sie kolejnych rol spolecznych, adekwatnych do wieku. Zatrzymales sie na pewnym etapie zycia i dalej ani drgnie.
Skonczyles jakas szkole, znalzales, jakas prace i na tym koniec. Po robocie piwko komputer, gry, moze kumple i forum.
Widzisz w tym jakis rozwoj ?

To co ja mam robić innego po pracy jak przyjeżdzam to jest już późno. Myślisz że po takiej harówie od świtu do nocy, to chce mi się cokolwiek robić albo gdziekolwiek wychodzić. Widzę, że w bardzo ubogą wersji mnie ubrałeś. No cóż... chwalić się tym czego się w życiu dorobiłem nawet nie zamierzam, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Mój problem jest inny, bardziej złożony i myślę, że kilka postów wcześniej dostałem już swoją odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...