Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjaciół


Gość TakaJakas22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TakaJakas22

Witam. Na wstępie napisze ze mimo iż mam 22 lata i jestem całkiem młoda to doskiera mi brak przyjaciół. Jestem osobą, która nie ma nałogów i nie chodzę na imprezy za to lubię czas spędzać przy komputerze.Ja przez lata poznaje ludzi przez neta jak i w prawdziwym życiu, i dalej nie mam prawdziwego przyjaciela/przyjaciółki. Sama już nie wiem co jest grane. Nawet zamieszczalam posty na spotted, a osoby odpowiadające wcale nie były tak chętne znajomości, jedynie faceci maja nadzieję na co kolwiek, a ja mając chlopaka nie będę pisać do facetow. Jak miałam przyjaciółki w gimnazjum, czy w szkole średniej to mnie olaly dla chłopaków. Jak kogoś poznaje to nie plece bzdur i jestem osobą która potrafi wesprzeć, doradzić. Zawsze marzyłam o przyjaźni od dziecka, a ja nie mam nikogo takiego. Ludzie są egoistami i patrzą tylko na siebie. Jak już miałam jakąś przyjaciółkę dla mnie ważna to ona poznając faceta odwróciła się. Rozumiem każdy ma swoje życie ale odzywaja się jak czegoś potrzebują a normalnie to już w ogóle. To po co ja mam się fatygowac dzwonić czy pisać jak nie odpisuje na fb kilka dni a jak coś się dzieje to potrzebuje pomocy i ja mam być bo ktoś tego chce.

Napisałam to żeby to wyrzucić z siebie i też spytać czy wy też tak macie? Dodam że ostatnio poznałam nowa koleżankę i raz się spotkaliśmy i wydaje się być w porządku, i może z nią uda mi się zaprzyjaźnić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...