Forum Psychologia

Brak przyjaciół

~TakaJakas22

~TakaJakas22

Witam. Na wstępie napisze ze mimo iż mam 22 lata i jestem całkiem młoda to doskiera mi brak przyjaciół. Jestem osobą, która nie ma nałogów i nie chodzę na imprezy za to lubię czas spędzać przy komputerze.Ja przez lata poznaje ludzi przez neta jak i w prawdziwym życiu, i dalej nie mam prawdziwego przyjaciela/przyjaciółki. Sama już nie wiem co jest grane. Nawet zamieszczalam posty na spotted, a osoby odpowiadające wcale nie były tak chętne znajomości, jedynie faceci maja nadzieję na co kolwiek, a ja mając chlopaka nie będę pisać do facetow. Jak miałam przyjaciółki w gimnazjum, czy w szkole średniej to mnie olaly dla chłopaków. Jak kogoś poznaje to nie plece bzdur i jestem osobą która potrafi wesprzeć, doradzić. Zawsze marzyłam o przyjaźni od dziecka, a ja nie mam nikogo takiego. Ludzie są egoistami i patrzą tylko na siebie. Jak już miałam jakąś przyjaciółkę dla mnie ważna to ona poznając faceta odwróciła się. Rozumiem każdy ma swoje życie ale odzywaja się jak czegoś potrzebują a normalnie to już w ogóle. To po co ja mam się fatygowac dzwonić czy pisać jak nie odpisuje na fb kilka dni a jak coś się dzieje to potrzebuje pomocy i ja mam być bo ktoś tego chce.

Napisałam to żeby to wyrzucić z siebie i też spytać czy wy też tak macie? Dodam że ostatnio poznałam nowa koleżankę i raz się spotkaliśmy i wydaje się być w porządku, i może z nią uda mi się zaprzyjaźnić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

1996

1996

Witam.
Mam podobnie...
Mozesz przeczytac moje pytanie; Chlopak z Internetu.

201214 1996 Kobieta, 23 lata, Berlin