Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna mnie ignoruje co zrobić?


Gość Krett

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem facetem. Na wykładach poznałem fajną dziewczynę, gdy napisałem że mi się podoba odparła że "nie chce się teraz wiązać, z wiadomych sobie powodów" , okej ustąpiłem jej. Ale po kilku dniach , nie dawała mi spokoju więc napisałem jeszcze raz, że chciałbym się spotkać ona "może kiedyś" bo teraz ma jakiś remont czy coś, okej. Po kilku miesiącach wyszło w rozmowie ze nie pracuje cały tydzień i ma dni wolne.
Ogólnie dziewczyna jest typem , intelektualistki która musi mieć same piąteczki, i widać po niej że ją rozpiera duma jak słyszy że nikt o niej z kolokwium nie miał piątki. Po tym wszystkim dałem sobie spokój z nią, ale przyszło mi na myśl że może na przyjaźń się zgodzi. Napisałem czy zostaniemy przyjaciółmi. Ona że"czy to pytanie czy twierdzenie?" ja że to i to , odparła że "ok". A ja do niej że to się wiąże tak czy siak ze spotkaniem się . To ona na to "Haha a co bys chcial robic na takim spotkaniu?" , zapytałem więc czy umie jeździć na łyżwach ona że dawno nie jeździła ale umie. Zapytałem znów czy chciała by wyjść. Ona że naprawdę nie ma czasu na razie.
Czy dać sobie z nią spokój? mimo tego że widzimy się w weekendy na zajęciach?

Odnośnik do komentarza

wiesz, że przyjaciółmi się nie zostaje po stwierdzeniu "zostańmy przyjaciółmi" ? tylko w miarę upływu czasu i przeżyć.

daj sobie spokój. Ja zacząłem wyznawać zasadę, że jeśli proponuje się komuś raz czy drugi spotkanie i ten ktoś ciągle nie chce to jeśli kolejny raz nie wyjdzie, ze strony tamtej osoby to znaczy, że ma ona cie głęboko gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna mnie ignoruje co zrobić?
Oczywiście dać dziewczynie spokój. Spodobała Ci się, spróbowałeś nawiązać relację, poznałeś jej nastawienie do Ciebie i tym samym otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie. Najważniejsze, że spróbowałeś, a nie głowisz się co zrobić, żeby ona w ogóle się dowiedziała, że jesteś zainteresowany utrzymywaniem stosunków z nią ;)
Ona nie jest.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza
Gość noctilucenti

Wszystko już zostało powiedziane.

To ja jeszcze dorzucę jedno. Kiedy piszesz do dziewczyny, która Ci się podoba, bądź staranny (interpunkcja - nie napisałeś znaku zapytania na końcu zdania i dziewczyna Ci to wytknęła).
Schludność itd., wiele dziewczyn zwraca na to uwagę.

Odnośnik do komentarza

~gerse
"Dajmy sobie czas" w ustach kobiety znaczy tyle samo co "nie chcę". Tylko, że każda kobieta wypiera się, że w kobiecym rozumowaniu są to synonimy.

Jaki z ciebie znawca. Znasz każda kobietę i wszystko o nich wiesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...