Skocz do zawartości
Forum

Tęsknota za byłym w czasie ciąży


Gość agama

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie , jak sobie poradzić ,jak zapomnieć, jak przestać go kochać? Kiedy jest największym szczęściem jakie mnie spotkało i noszę w sobie jego dziecko. Nie potrafię zaakceptować jego rodziny, ponieważ mnie skrzywdzili, a on nie potrafi mnie zrozumieć. Woli ich odemnie. Myślałam ,że juz zawsze będziemy razem. Został mi tylko ten mały skarb. Nie potrafię sobie z tym poradzić, ciągle płaczę , nie mam sił

Odnośnik do komentarza

Droga agamo miłości nie da się oszukać trzeba o nią walczyć. Piszesz , że jest największym szczęściem jakie Cię spotkało i że nosisz jego dziecko. Do końca nie mogę zrozumieć czym Cię skrzywdziła jego rodzina. Może jest na to jakiś sposób, żeby ten konflikt jakoś rozwiązać. Powinniście pogadać i ustalić jakieś stanowisko. Potrzebna jest wam wspólna terapia u psychologa. Powtarzam wspólna nie indywidualna. Z własnego doświadczenia wiem, że po trzech czterech spotkaniach z psychologiem ludzie znajdują wspólne stanowisko co do ich związków. Postaraj się z nim porozmawiać( jeśli to możliwe, jeśli masz z nim kontakt), wytłumaczyć w czym rzecz, ale też wysłuchaj jego z wielką uwagą. Myślę, że jeszcze nic straconego. Głowa go góry i zacznij działać.
Pozdrawiam. Pysia.

Odnośnik do komentarza

Droga agamo czemu chcesz zapomnieć i przestać kochać? Skoro twierdzisz,że jest największym szczęściem jakie Cię spotkało i na dodatek nosisz jego dziecko. Nie jasno napisałaś czym Cię skrzywdziła jego rodzina. O miłość trzeba walczyć!! Jeśli to dla Ciebie takim szczęście. Powinniście razem udać się do psychologa na wspólną terapie. Z własnego doświadczenia wiem że po trzech, czterech seansach pary dochodzą do porozumienia i określają wspólne stanowisko. Dziecko powinno mieć kochającą się rodzinę.
Jeśli masz z nim kontakt ( a on chce z Tobą rozmawiać), to porozmawiaj z nim i zaproponuj mu taką terapie. Jeśli to dla Ciebie ważny związek nie powinnaś się poddawać. Pokaż mu , że Ci na nim zależy nie poddawaj się. Zawsze jest iskierka nadziei.
Pozdrawiam. Pysia.

Odnośnik do komentarza

Jesteś w ciąży i musisz dbać o siebie i o swoje dziecko. Nie możesz płakać, martwić się i stresować. Porozmawiaj z psychologiem o swoich myślach i emocjach. Zadbaj o siebie w tym ważnym dla Ciebie okresie. Kiedy dziecko przyjdzie na świat, porozmawiaj raz jeszcze z partnerem. Kiedy ujrzy swoje maleństwo na pewno zrozumie jak ważną osobą jest dla Ciebie i dla dziecka. Póki co musisz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie oraz zapewnić dziecku odpowiednie warunki. Najpierw postaw na siebie i porozmawiaj z psychologiem aby nabrać energii do zmierzenia się ze wszelkimi przeciwnościami.Kiedy poczujesz się lepiej, porozmawiaj raz jeszcze z partnerem. Jeśli jemu zależy na Tobie tak bardzo jak Tobie na nim, zastanówcie się nad terapią dla par. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...