Skocz do zawartości
Forum

Czy warto dalej się angażować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z moim partnerem odnośnie planów na przyszłość.
Ale od początku.
Mam 22 lata a mój partner 24. Mieszkamy razem oraz z jego rodzicami. Jesteśmy już ponad 2 lata ze sobą. Zawsze kiedy spytam się mojego partnera o plany na przyszłość zaczyna się irytować i twierdzi, że zadaje bardzo trudne pytania. Ma również problem z wyrażaniem uczuć. Kocham Cie mówi tylko wtedy gdy ja to powiem, a nie raz po prostu odpowie "yhym", "Cieszy mnie to". Nie wiem dlaczego, ale nie uważa, że istnieje w życiu coś co jest "najważniejsze", kiedy dojdzie do małej sprzeczki potrafi mi również powiedzieć że "tego kwiatu jest pół światu".
Jeżeli chodzi o spędzanie czasu razem. Wszystko inicjuje Ja. Czy to oglądanie filmu, czy spacer. On sam się za to nie weźmie, ponieważ nie ma czasu. A to pracuje w pracy, a później pomaga wujowi w gospodarstwie.
Powiedzcie mi, czy to może ja przesadzam czy z moim jest faktycznie coś nie tak. Oczywiście nie mówię, że ślub musi już być. Ale każda kobieta chciała by stabilności i przede wszystkim wiedzieć na czym się stoi. A on nie umie się określić.
Jeszcze jedna sprawa. Chce abyśmy podpisali intercyze. Osobiście nigdy nie miałam problemów z pieniędzmi, ani z długami, nic podobnego. Nawet nie dałam mu odczuć, że zależało by mi na jego pieniądzach.

Odnośnik do komentarza

Nie warto, szkoda życia i młodości. Dojrzejesz i znajdziesz sobie lepszego wartego Ciebie mężczyznę, na razie ciesz się życiem i zakończ ten związek bo tylko się zagnębisz. Ja znalazłam męża w wieku 26 lat także masz czas jeszcze. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...