Skocz do zawartości
Forum

Nieszczerosc w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Mąż zaprzyjaźnił się z żoną kolegi odkryłam kilka smsow bilingow kontakty były częste poza służbowe czasem podsłuchalam czasem przeczytałam. Zwracalam uwagę że nie podoba mi się ta relacja i że źle się to skończy,byly awantury. Nic nie pomagalo. Pewnego razu podsłuchalam rozmowę wracając do domu wcześniej jak zapewnia koleżanke że jestem zazdrosna i że go denerwuje i żeby spała spokojnie bo ja nie wiem nic...po czym żartowali on ją wspierał bo ona ewidentne najezdzala na swojego męża,..... Jednym słowem uspokoił ja i tak jakby dał przyzwolenie na dalszy kontakt tylko że muszą się ukrywać bo on obawia się że ja jako żona mogę naopowiadac i pokazać bilingi je mężowi i nadrobię zamieszania i ona będzie miała kłopoty i on. Zapytałam go spokojnie czy rozmawiali szedł w zaparte że nie. Więc wygarnelam co słyszałam i przestraszył się na Maxa. Jej w pracy opowiedział ona rzekomo wpadła w panikę. Po jakimś czasie znowu odkryłam że mimo zapewnień dalej ma kontakt to z bramki internetowej to z zastrzeżonego. Chodzi ze mną na terapię chce ratowac małżeństwo bo chciałam się rozwiesic..... ale nawet u psychologa kłamie i udaję że nie ma kontaktu ze wkrecam mu romanse. On ma problem z alkoholem i zaczyna to do niego docierać jest zazdrosny że więcej zarabiam, że umiem wszystko załatwić ogarnąć. Ja mu nie ufam wogóle on o tym wie trochę się zmienił na troskliwszego bardziej się mną interesuje. Tematu tej pani koleżanki już nie poruszam .... Bo po co to ja jestem zazdrosna i zawistna.... on myśli że jak po kryjomu sobie pogada i usunie połączenie to ja się nie dowiem. Ona dzwoni nadaje na męża opowiada bzdury i figurze ciuchach o kolegach zagrywa przed moim mężem atrakcje roku jakie ma powodzenie.... a on czasem powie jej coś miłego trochę z niej ironizuje ale co tam.... Przecież żona i tak sie nie dowie. Co mogę zrobić mam ochotę jej coś wygarnąć, jak pozbyć się poczucia krzywdy, tej nie mocy że on przyzekal a oszukuje i udaję że urwał kontakt. Wiem że zakazać nie mogę ale on nie rozumie że mnie rani oszukuje a ona ni ma kręgosłupa moralnego ma męża 2 dzieci a potrafi 3, 4razy w tygodniu dzwonić do mojego i opowiadać plotki narzekać i szukać tanich komplementow.

Odnośnik do komentarza

Na terapię poszliśmy troche przez nią i jego alkohol. Jesteśmy po 3 spotkaniu. Pani psycholog świetna. On telefonu nie chowa bo regularnie kasuje od niej połączenia i udaję lojalnego. Nawet na terapi się zapieral, choć teraz będę sama na spotkaniu i on sam opowiem pani psycholog co odkrywam bo przy nim nie mogę. Zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem byłoby żeby mój brat zadzwonil do jej męża i powiedział mu żeby pilnował żony bo nadaje na niego do kolegów.....wtedy nie udowodni mi nic bo ja wtedy powiem że mnie to nie interesuje i nic na ten temat nie wiem... Ona ma tylu kolegów przecież . Jeśli by mnie wogóle spytał bo ja nie komentuje już nic związanego z nią i mój małżonek nic nie wspomina chociaż ostatnio sam mi wkreca że jak mam zły nastrój lub się na niego zdenerwuje to mówi ja już wiem o co ci chodzi.... Wtedy ja mówię o nic mi nie chodzi i temat urywam. Chciałbym znaleźć złoty środek żeby sobie uzmysłowil że głupio robi.... Bo z tych rozmów wynika że leczą swoje kompleksy kosztem swoich małżonków a mój też głupio doradza ironizuje z jej męża żeby ona miała lepsze samopoczucie i mu się stawiała, tyle że ona finansowo jest zależna od niego a mój mąż ode mnie. Wiem że jak jej coś powiem to wyjdę na desperatke dlatego dlatego cicho siedzę..... Tylko nie mogę zrozumieć tak głupiej naiwnej baby która z byle czym dzwoni do mojego męża z ukrytych numerów i myśli że nikt już się nie dowie.

Odnośnik do komentarza

Tylko ciekawe czy to zwykła kolezenska znajomość czy moze ta znajoma chce cos więcej. Gada na swojego mężaA Twój maz trzyma ja na duchu a moze ona tego oczekuje by tylko sie do niego zblizyc. Nie jest normalne by kłamał i usuwał smsy, może coś jest na rzeczy. Idź do operatora po biling i pokaz mu to czyli prawde jak cie okłamuje. Smsy usuwają osoby które maja coś do ukrycia chyba ze on uważa ze jesteś zazdrosna i widząc ze on z nią pisze to Ci szkodzi i ukrywa

Odnośnik do komentarza

On wie że ona działa na mnie jak płachta na byka było wiele awantur scen z mojej strony... Próbowałam
mu ją obrzydzić..... Ale mi nie wierzył. Powiedział tylko że wie że ona jest osobą wiecznie narzekają a na wszystko lubi kasę ale złego słowa na nią nie powie bo lubi z nią rozmawiać . Więc stwierdziłam że im więcej naslciskam tym gorzej Psycholog poradziła mi żebym przestała robić awantury, przestała mu dogryzac spróbowała się wyciszyć ponieważ on twierdzi że go osaczylam. Więc zacielam się i już z niczym się nie zdradzam. Ona może się srogo zawieść bo przez telefon on jest ideał a wiem że na nic by się z nią nie zdecydował bo musiał by się wyprowadzic wziąć na kark jej dzieci wynająć mieszkanie najeść vsie wstydu stoczyć bój z jej mężem Nasza córka jest samodzielna więc go nie wesprze. I co zróbic jak dopiec żeby się otrząsnął

Odnośnik do komentarza

Bilingi nic mi nie dadzą ona zastrzega numer i to ona się łączy, więc śladu nie ma. On kasuje. Tablet z funkcją nagrywania w domu zostawiam stąd wiem że jak mnie nie ma to ona dzwoni i słyszę tylko co on mówi i co jej doradza także koło się zamyka. Myślę że będę udawać że wszystko jest ok a będę obserwowac. Jedynie mogę jej kiedyś powiedzieć lub jej mężowi np. Że nie ładnie tak drwić z męża do kolegów. Ale znów wyjdę na głupia jak się dogadaja. Ona zarzuci mojemu że ja wydał a mój zrobi mi awanture że zrobiłam z niego głupca.
Także tak źle i tak nie dobrze. Mam jeszcze pomysł zaprzyjaźnic się z jego kolega rozwodnikiem którego on nie znosi bo jest przystojny bogaty..... I wtedy niech czuje to co ja teraz....

Odnośnik do komentarza

Fajnie piszesz..... Ja nabieram siły i odwagi do działania , bo mam dziwne odczucia ze mój jest ze mną z wygodny dla kasy oraz mojej urody bo jestem kobietą bardzo atrakcyjna i ciągnie mnie w dół... Bo jestem mięka ulega i wszystkiego się boję.
Dzisiaj rozmawiamy a on ironizuje po co jeździć po psychologach jemu mogę zapłacić to ze mną pogada, co za dużo kasy masz...... Udaje takiego twardego.... A wie że jestem vbardzo emocjonalna i lubi mnie zdenerwowac. Apropo jego kolegi rozwodnika opowiada mi dzisiaj ze on taki i nie taki.... Wysluchalam i mówię że puszczal mnie dzisiaj w drzwiach był miły.... A mój małżonek skomentował no tak jest dla ciebie miły bo może przeleciec cię chce..... Poczułam jakby ktoś w twarz mi dał.... Hamstwo, prostackie żarty, to mnie krzywdzi i często zastanawiam się czy jest sens walczyć o takiego męża który drwi ironizuje przezywa od wielkich majetnych panius.... A o sobie mówi co dziada wzięłaś na zakupy lub wycieczke. Może jemu faktycznie jest potrzebna taka koleżanka tyle że w Realu która zacznie mu stawiać vwymagania wyciągac pieniądze i wymagać, bo ja mam dosyć bycia dojna krowa która jest uległa i robi wszystko żeby nie pił, żeby szanowal i zabiegał.
Zniszczył mi psychikę i udaję że małżeństwo jest dla niego wsztkim bo beze mnie nie da sobie rady. Po wyjściu od psycholog zawsze mnie oskarża że go oczerniam.... A ja tylko prawdę mówię.....zaczynam się zastanawiać czy to jest warte zachodu ta walka z nim czy odpuścic i zacząx myśleć tylko o sobie

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc jesteś świetna przeczytam to kilka razy. Psycholog też mu zwraca uwagę na jego ironia określiła że pod tym jego plaszczykieiem kryje się strach odbija piłkę w ironiczny sposób bo się boi mówić o emocjach i uczuciach Pieniędzy mu nigdy nie wypominam. Bardziej on.... Teksty typu o nowe buty nowa kurtka za tyle czy tyle a ja chodzę jak dziad. Nawet ostatnio spytał po co brata córce dałam pieniądze bo zobaczył przy wyjściu gości.... on nie ma mało zarabia wydatków kupa a ja rozdaje na lewo i prawo. Może jemu bym coś kupiła albo mówi tobie to by przydał się jego kolega przynajmniej bym pozyla bo on zaradny z kasą ty też... pasował by ci a nie wzięłaś se chłopa dziada. Tak dzieje się od 3 lat. Wcześniej tak nie było Nieraz po alkoholu mówi że jestem g... Warta a na dri dzień przeprasza. Wiem że jestem pezewrazliwiona ale z dnia na dzień utwierdzam się w przekonaniu że mnie nie szanuję i mną manipuluje. Zwierzylam się mamie i siostrze one mówią tylko tyle postaw mu się ostro i nie daj sobą pomiatac a jego koleżance przy jakiejś okazji powiedz ze świetnie to wygląda jak jedzie na męża do kolegów i urwać temat skąd i co wiem. Ona pomyśli że ja wydał a on przyjdzie z awantura a mnie to nie będzie już obchodzic. Mama mówi że jak zobaczy że coś się kończy i już mnie nie rusza to otrzezwieje a jak nie to niech idzie podbijać świat swoją mądrośćia i hamskimi odzywkami a po kasę niech się zgłosi do koleżanki może mu coś kupi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...