Skocz do zawartości
Forum

Żyję złudzeniami - jak z tego wyjść?


Gość Fantazjowa

Rekomendowane odpowiedzi

Żyję złudzeniami, marzeniami o przyszłosci i to mnie wykańcza. Potrafię nie spać po nocach tylko myśleć co i jak to bedzie kiedys. Chce miec dom. To zastanawiam sie jak i za co go zbuduje. Chce byc szczesliwa. To nurtuje mnie czy znajde do tego odpowiednia osobe i czy przeciwnie nie zmarnuje sobie zycia. Tego typu rzeczy.. To mnie dręczy calymi dniami, miesiącami. Plus obawa,ze nigdy żadne z marzen sie nie spełni. Ze przezyje życie byle jak, zmarnuje je. Przez to nie potrafie skupic sie na rzeczywistości. Nie moge sie odnalezc na codzień. Tylko przyszłość i marzenia. Wiecznie tak jest. Od jakiegos czasu. Byłam u psychologa. Pogadałam sobie i tyle. Lekarz nie widzi problemu poza prblemami z zasypianiem.
Troche jestem w blednym kole i nie wiem co robic. Jestem mloda kobietą 25 lat.

Odnośnik do komentarza

To jak Wy żyjecie?? Bo życie toczy się tu i teraz. Natomiast przyszłość stanowić będzie przede wszystkim owoc Waszego codziennego trudu z dnia dzisiejszego, owoc planowania i wytrwałości w dążeniu do celu oraz będzie stanowić efekt Waszych wyborów, podejmowanych na bieżąco. Kompletnie nie ma co zajmować się jakąś abstrakcyjną przyszłością!! Wykształćcie się w branżach, w których można liczyć na zarobienie godziwych pieniędzy, nie wiążcie się z byle kim i nie opierajcie relacji na byle czym.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

To prawda, przyszlisc zaczyna sie teraz. Fajnie miec marzenia ale musza byc poparte dzialaniem by sie zrealizowaly. Jesli w marzeniach budujesz dom to zrob w rzeczywistosci plan jak ten dom zbudowac, jakie sa ceny dzialek, jakie I szty, jak zdobyc takie pieniadze. Zacznij dzialac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...