Skocz do zawartości
Forum

Relacje


MLK1990

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam28lat dwoje dzieci mieszkam z chłopakiem rok a 4lata razem wynajmujemy mieszkanie ale od jakiegoś czasu zrobilo się strasznie słabo ciagle się kłócimy. Np mamy wilgoc straszna w mieszkaniu nie robi nic z tym w ramach złości powiedział ze skoro zaprowadziłm auto do mechanika i matka moja za to zaplacila to on nie obmaluje mieszkania ze noech mi matka da kase skoro tak robie ale to z jego winy auto się zepsuło bo nie dokrecil przegubow. Corka dostaje kasę500plus I alimenty i chodzi ma szkolny basen 200zl kosztuje ale chodzi z cala klasa więc głupio ja wypisać bo on tak chce bo mówi ze to za drogo no ale kurde po to dziecko dostaje kasę a przeciez dokladam mu coa zawsze do wynajmu zycia a ze spłaca sobie kredyt za dom ktory nawet nie stoi no to sorry ale to jego sprawa pozatym bywalo tak że oddawalam mu 1600zl i nawet mic dziecia nie bylo kupione bo wszystko szlo albo wynajem albo kredyt gdzie nawet dopisac mnie nie chce do dzialki ani slubu to z jakiej okazji mam mu oddawac cala kase taa a potem mnie wypie..jego matka ciagle robi kwasy wyzywa mnie ale on mowi ze to trudna sytuacja dla niej ze wzial mnie z dziecmi kurwa ale on sam ma czarna przeszlosc a ona będzie mnie kurwiac a on nic zero reakcji ale jak matka na mnie coa gada to odrazu on reaguje i afera tak to slaba ona jest chora ale robic mi za uszami to ona 1jest do tego kiedys mi sie odgrazala ze mnie zniszczy a potem mialam gmine na karku ale moj facet mówi zecto nie ona bo przeciez ona nie jest taka. Ze to ze mna cos jest nie tak ze zostalam sama z 2ka dzieci i bez chlopa ze 2jak on nie znajdę i dopiero on się dziwi ze go oszukuje np mowie ze jestem w domu a jestem z dziecmi i kolezanka na spacerze i jej dziecmi dlaczego yo robię bo mówi zw ona jest patologia bo ma4 dxieci i zyje z zasilku z gminy ale halloo ja tez dostaje kasę z gminy mam taki metlik w głowie ze ho ho.

Odnośnik do komentarza

Jak macie wilgoć w mieszkaniu, to nic to nie da, że pomalujecie ściany, bo wilgoć nadal będzie wracała. Żeby na stałe pozbyć się wilgoci z chałupy, należy wprowadzić odpowiedni obieg powietrza bez wychłodzenia pomieszczenia. Całkiem możliwe, że nie macie kanału wentylacyjnego, lub po prostu się zapchał i stąd ta wilgoć. Ale obstawiam, że macie:) Proponuję zrobić tak: wziąć podpaloną świeczkę i przyłóż do kratki, jak płomień nie będzie kład się na bok, to będzie oznaczało, że trzeba będzie udrożnić komin wentylacji, bo zapewne jest ... syfem:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...