Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego lekarza powinnam się udać? Neurologa czy endokryloga?


Gość Takmoe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłam dzieckiem byłam aktywna żywiołowa mogłam przenosić góry,teraz czuję się jak emerytka.. Mogę całe dnie siedzieć w domu nic nie robiąc..Inni mówią żeby zwariowali siedzieć całe dnie w domu..A ja się zastanawiam i zazdroszczę w duchu że mają tyle energii i znajomych.. Ostatnio postanowiłam że zacznę czytać więcej,od pół roku coś tam działam ale czytanie mi nie wychodzi kompletnie nie mogę się skupić,przeczytam tekst a potem nie wiem o czym był,czasem słowa mnie nudzą...Potrafię przeczytać cała książkę a potem nawet nie wiem o czym była,mam jakieś zaniki pamięci i słabą koncentrację.. Do tego mam lęki społeczne,mam osobowość unikającą..I ta cholerna pustka w głowie, chciałam czerpać wiedzę z czytania ale w moim przypadku to jak waleniem głową w mur. Chciałam cokolwiek zrobić ze swoim życiem ale nie mam motywacji i siły..Nie mam energii na nic,moje ciało chce się zmienić ale dusza nie pozwala, związuje mi ręce... Szybko się męczę.. Niewielki wysiłkiek fizyczny powoduje zmęczenie i znużenie.. Proszę o pomoc, męczę się ze sobą dobrych 8 lat... U psychiatry byłam ale żadne leki nie pomogły, jakaś prywatną terapię odbyłam ale efekt taki sobie.. Powinnam zbadać hormony i tarczycę? (Badania Z krwi TSH wyszły ok) czy udać się do neurologa?

Odnośnik do komentarza

To może być depresja. Czy Ty pracujesz, co poza siedzeniem w domu robisz ? Czy jesteś pełnoletnia ? Czy badałaś się w kierunku choroby Hashimoto ? Jeśli nie, to zrób badania z krwi przeciwciała anty TPO oraz anty TG. Samo TSH można mieć w normie a Przeciwciała na Hashimoto mogą być ogromne i powodować również poważne objawy depresyjne i całą masę innych poważnych problemow ze zdrowiem. Zacznij od tego.

Odnośnik do komentarza

~Lilui
To może być depresja. Czy Ty pracujesz, co poza siedzeniem w domu robisz ? Czy jesteś pełnoletnia ? Czy badałaś się w kierunku choroby Hashimoto ? Jeśli nie, to zrób badania z krwi przeciwciała anty TPO oraz anty TG. Samo TSH można mieć w normie a Przeciwciała na Hashimoto mogą być ogromne i powodować również poważne objawy depresyjne i całą masę innych poważnych problemow ze zdrowiem. Zacznij od tego.
Pracowalam ,praca na chwile mi pomagała oderwac sie od rzeczywistosci ale ten smutek ta pustka nie znikaly,w moim przypadku byla tylko praca i sen i czulam sie padnieta jak mucha,meczylam sie ze soba...robiłam badania na tarczyce, t3,t4 i tsh w normie,morfologia tez...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...