Skocz do zawartości
Forum

Wrócić do byłego czy rozpocząć nowy związek?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak zerwał że mną po 3 latach związku podając za powód różnice charakterów. Bardzo cierpiała chciałam żebyśmy zostali przyjaciółmi z nadzieją że wroci ale ostatecznie po namyśle zerwała kontakt. Było to około 6 miesięcy temu. Obecnie od kilku dni jestem z kimś spotykam się i ten chłopak bardzo się stara ale niestety ciągle wracają do mnie uczucia do byłego chłopaka i poczucie że był tym właściwym. Gubię się nie wiem co robić jestem rozbita nie wiem czy kontaktować się z byłym chłopakiem i próbować wróci do niego czy inwestować w nowy związek?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, to nie jest tak, ze po jednym dłuższym ważniejszym związku następuje zaraz inny równie ważny.

Informacja pierwsza i najwazniejsza- tamten związek juz się skończy i to on go skończył. Przebolałaś, przepłakalas i nie ma do czego wracac- kazda próba powrotu, to Twoje upokorzenia. A jakby się zdarzyło, ze byly chlopak jednak jeszcze wysyla jakies sygnaly to tez trzeba zignorowac, raz zostawil to i za chwilę zostawi. Czasem niektorzy są tak wredni, za są jak pies ogrodnika, sam juz jej nie chce ale niech ona z innymi się nie spotyka. Ja mam zawsze drogę odwrotu, skinę palcem i do mnie przyleci.

Natomiast czy ciągnąc ten związek jak jeszcze poprzedniego faceta dośc w myślach nie przełożyłas do przeszłości ,to tego nie wiem. Może spotkasz się raz drugi czy trzeci i uznasz ze to jeszcze nie ten. Tez bedzie dobrze. Za jakiś czas zechcesz się spotkac jeszcze z innym i jeszcze z innym- w koncu dawny juz sie zatrze w pamięci , ulokuje dośc dobrze w dziale historia i którys następny będzie ten najważniejszy.
A może z tym nowym spotkasz się jeszcze raz, drugi i trzeci i zauważysz, ze on nie jest Twoim poprzednim, ale jest inny, uroczy, zabawny, pelen potencjału i tak pięknie na mnie patrzy, uwaznie slucha o czym mówię... I tez może być pięknie.

Nikt nie wie jak Ci się zycie uloży. I dlatego życie jest tak ciekawe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...