Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem jak sie zapatrywac na ta sytuacje.


Gość Zajneeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor. Wkrotce mam sie spotkac z mezczyzna poraz pierwszy. On jest ponoc bo nie wiem czy to prawda- po rozstaniu z kobieta. Owa kobieta wedlug tego co mi mowi mocno go finansowo wykorzystala. Az do tego stopnia ze popadl w dlugi i nie stac go nawet na papierosy. Latem odszedl od niej i byl ze mma umowiony ale wrocil bo przeciez milosc. Zrezygnowal ze spotkania wtedy. Ona i jej corki jak prawie codziennie powtarza mi wydoily go doszczetnie. Raz mogl sie zalic ale to juz zbyt czesto sie powtarza ze marudzi jaki jest splukany i ze nie mysli na nikogo tracic bo tyle przezyl. Mowi mi ze jego rodzice boja sie ze znow majatek straci przy nowej znajomosci i go pilnuja.. Komunikowal ze poznal mnie i chce mnie zobaczyc na zywo i boi sie ze mu zarzuca ze oni pomysla ze jedzie do tamtej zamiast do mnie. Powiem wam ze jak zyje jeszcze tak dziwnej sytuacji nie widzialam by facet kilka lat utrzymywal obce trzy kobiety tzn partnerke i jej corki z pierwszego malzenstwa przy czym nie urwal kontaktu z ta kobieta i wybaczyl jej usuniecie ciazy z innym. Przy czym zapowiadal ze teraz taki biedny i ze ma remont mieszkania i przez nia nie ma na nic.To co ja mam zrobic?? Co myslec ??

Odnośnik do komentarza

Po co ci taki dupek,który płacze,że go kobieta oskubala i żali się w internecie nowo poznanej kobiecie. Chyba go to nie zniechęciło,skoro szuka następnej. A ty taka sama głupia ,że wogóle zawracasz sobie kimś takim głowę. To weź mu też fajki ,na to spotkanie jeszcze ha ha.

Odnośnik do komentarza

Jesli pisze, ze rodzice muszą go pilnować, aby nie pojechal czy do tamtych pań, czy do Ciebie ( a Ty może tez go oskubiesz) to oznacza, ze bardzo łatwo trwoni pieniądze. Może lubi w coś grywać? Może hazard jest jego hobby? Jesli trzeba go pilnowac, to chyba nie jest to mentalnie dorosla osoba. A jesli tak to, to do czego Ci taka znajomośc?

Odnośnik do komentarza

A Ty juz facetowi kibicujesz, mentalnie się z nim łączysz, ze juz go tłumaczysz: "Tamta kobieta miala ponoc karte i z banku wyczyscila."
Ty tez pewnie masz swoją kartę do bankomatu i tak PIN rozdajesz rodzeństwu, rodzicom czy chłopakom? Potrzebujesz pieniędzy to osobiście wyciągasz tyle ile potrzeba. Malżonkowie lub ludzie prowadzący wspólne gospodarstwo domowe decydują się na wspólne konto i tam zarowno wspólnie gromadzą pieniądze jak i wspólnie je wydają.

A jesli facet może miec czas na conocne gry komputerowe, to pytanie ile ma zapalu i zdrowia do zarabiania pieniędzy. Pewnie kobieta go wyczyściala z pieniędzy, ktorych on jeszcze nie zarobil. Poużala się nad sobą, to faktycznie jak się z nim umówisz to nie zapomnij przyjśc z tymi papierosami a może i paroma piwkami na zaś ,aby miło Cię wspominał. A jesli pojdziecie gdzies na kawę to pamiętaj aby na Twojej karcie bylo dośc pieniędzy abyś za Was zapłacila.

Skąd dziewczyny wynajdują takie wynalazki jak facet co nie wiadomo, czy umie zarobić, musi byc przez rodziców pilnowany( bo nie wiadomo czy przepuszcza ewentualną wyplatę na używki czy gry) a zgania wszystko na obce kobiety, ktorym rzekomo się dal wykorzystać . Widac natomiast, ze patrzy do kogo by się przytulić na jakies papieroski, kawkę czy piwko.

U Ciebie w domu tez mamusia wydzielała tatusiowi pieniązki i go utrzymywała? Ty chyba masz taką szansę, jak tacy faceci Ci głowkę zajmują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...