Skocz do zawartości
Forum

Czy moze brakowac cierpienia?


Gość Joa27

Rekomendowane odpowiedzi

Zle sie czuje.
Mam na imie j. Mam 27 lat. Na poczatku 2017 roku zakochalam sie, spotykalam sie z nim niecałe 4 miesiące.potrafil znikac na 2 tyg, nie odbierac notorycznie telefonow.okazalo sie, ze jest cpunem, a ja bylam juz w ciazy.cale zycie mialam obrzydzenie do tego stanu, bardzo sie balam, nigdy nie chciałam miec dzieci, panicznie balam sie tego jak bedzie wygladac moje cialo, skad wezme kase (kiedys duzo wydawalam na siebie). Ojciec dziecka obiecywal ze bedziemy mieli wszystko, klamstwa w stylu: pozyczylem 70 tysiecy zl i czekam na zwrot.ukradl mi pierscionek zeby miec na prochy.to wszystko wyszlo dopiero po tym, jak go zostawilam w 3 miesiacu ciazy.dalej klmal i probowal zwodzic falszywymi obietnicami.nie dalam sie. Urodzil sie moj syn.on obiecywal, ze bedzie chcial go widywac codziennie.maly ma.9 miesiecy i nie zna swojego ojca.obecnie tocza sie sprawy w sadzie.ten ch** zazadal testow.wypiera sie aby nie płacić.nie pomogani razu. Zeszle.poltora roku bylo dla mnie koszmarem. Czarna otchlania.porod i czas po jeszcze gorszy.
Za 3,5 miesiaca spelnie swoje marzenie, powiekszam piersi.rodzice pomagaja z kasa.doszlam do ladnego wyglady, mam wieksze powodzenie niz kiedys.slysze komplemetlnty.syn jest piękny i zdrowy. Ciezko pracowalam nad tym aby wyjsc z gowna w jaki ten czlowiek nnie wprowadzil.
Nie czuje szczescia.beztroski, choc mam tak wiele.kazdy czlowiek któremu ufalam niszczyl mnie za milosc i serce jak na dloni. Nigdy nie zdradzilam, i oni o tym wiedzieli. Zaczynam szkole w przyszlym roku, wszystko swoetlanue sie rysuje.ale ja nie potrafię czuć szczescia.nie mam przyjaciol bo nie chce.nie mam zycia towarzyskiego bo nie chce. Nie tesknie za tym czlowiekiem.nie potrafię zrozumiec jak mozna byc takim skur....czuje sie w srodku jak skala.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma miękkie serce to musi miec twardą d..ę.

Serce miałas w swoich związkach jak na dloni, nie rozpoznawalas faceta a juz bywałas z nim tak blisko, ze masz teraz synka.
1. Przez ustalenie ojcostwa trzeba w spokoju ducha przejsc, dziecko powinno miec ojca chociazby na papierku. Może z czasem dojdziesz do jakiś alimentow. Przeciez częsciowo lub calkowicie żyjecie na koszt Twoich rodziców. Dziecko jest tego faceta to niech z nakazem prawa będzie taki dojrzaly aby jakies srodki łożyć na jego utrzymanie. Nie walczysz o siebie, tylko o jakies środki dla synka.To Twój obowiązek, nawet jak wydaje Ci się teraz przykry.
2. Powiększasz piersi. Twoje cialo, Twój wybór. Pewnie takie jakie sa, tez są piękne. Służyly Twojemu dziecku. Gdybys jeszcze chciala miec dzieci ,to pytanie jak te nowe będą Twojemu dalszemu potomstwu służyć.Ponadto jesli piszesz, ze w glębi siebie jesteś skamieniala to czy te nowe piersi Cię pobudzą do życia, odgruzują Twoją psychikę? Może nie warto podejmowac tak ważnej decyzji o swoim zdrowiu (a nie tylko o urodzie) jak Twoja kondycja psychiczna jest teraz taka wątła? Nie starczy Ci jakiś wystrzalowy ciuch, zmiana fryzury, aby miec poczucie, ze w Twoim życiu bedzie lepiej, bo wlasnie zmieniasz image na lepsze?
3. "Nie czuje szczescia.beztroski". Witaj w swiecie dorosłych. Jak nam się ułoży, to tylko bywamy szczęsliwi. A beztroska juz nigdy nie będziesz, bo masz synka. Czyli masz osobę za ktorą bedziesz się czuła odpowiedzialna do dni swoich ostatnich. I to bywa trudne, ale w gruncie rzeczy i piękne.
4. ".czuje sie w srodku jak skala." To reakcja Twojej psychiki na wszystko zlo co Cię spotkało. I masz zostac skałą jesli chodzi o dobro Twojego synka. Masz zostac skałą gdy pierwszy lepszy, następny ćpun mialby probowac Ci nadskakiwać. Wychowywanie dziecka powinno Ci otworzyć serce na wszystko co dobre dla Ciebie i synka. Poprzez synka znów powinnas nabrac radosci życia a jednocześnie pewnej przebieglości potrzebnej do utrzymywania Was w dobrej kondycji.

Wszystko będzie dobrze, nie tylko dlatego, ze z figurą doszłas do porządku i nie tylko dlatego, ze jestes coraz bardziej apetyczną i faceci się za Tobą oglądają. Nie jest istotny tlum napalonych samców. Jest istotne czy z czasem będziesz umiala zauważyć bardziej wartosciowego chlopaka niz Twoi dotychczasowi meni na czele z tatusiem Twojego synka. Nie trzeba się podobac całej męskiej polowie ludzkości. Trzeba umiec wypatrzec tego jednego wartosciowego i jeszcze umiec z nim dogadywac się na co dzień. To jest dośc wyczerpujące zajęcie.

Tyle, ze teraz musisz otworzyć swoje serce. A tylko obcując ze swoim synkiem możesz znalezc radośc życia i jego sens. Potem Ci automatycznie świat się rozszerzy. Pozdrowienia i trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...