Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę się odnaleźć na studiach


Kajsijalilly

Rekomendowane odpowiedzi

Półtora tygodnia temu poszłam na 1 wykład z kosmetologii. Myślałam, że szybko znajdę swoje miejsce i będzie jeszcze lepiej niż w liceum, ale jest dużo gorzej. Wykłady trwają półtorej godziny i powtarzają się, bo np fizjologia i biologia są prawie identyczne. Ciężko też z nauką, gdyż profesorowie piszą bardzo,, naukowym" językiem i prezentacje są trudne do zrozumienia. Druga sprawa to znajomi. Co prawda codziennie z kimś zamienię kilka zdań, ale nie mogę znaleźć bliższej koleżanki, która mnie zrozumie. To ja prawie cały czas mówię, a one odpowiadają mi może kilkoma słowami i nie kontynuują rozmowy. Z jedną chciałam się spotkać, ale stwierdziła że nie ma czasu bo już jest umówiona z przyjaciółkami. Dzisiaj chciałam wracać do domu z taką K i W to na mnie nie poczekały tylko sobie poszły. W liceum w 2 dniu już miałam koleżanki, z którymi później się przyjaźniłam. Jak mam się odnaleźć na tych studiach?

Odnośnik do komentarza

Ludzie na studiach są przerózni z reszta tak jak wszedzie. Daj sobie czas. Dopiero co zaczełas studia. Kazdy musi sie poznac chyba ze przyszedl ze znajomym. Zaaduj do tych osob ktore wydaja Ci sie fajne. Od czegos trzeba zaczac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...