Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem normalnym człowiekiem?


Gość Nimka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem już za bardzo do kogo się zgłosić, lecz mam pewne problemy. Jestem osobą przekonaną, że ludzie są niepotrzebi i w dużej mierze zawadzają. Jako dziecko (aktualnie 19lat) moja rodzina nie była idealna, a ja sama byłam świadkiem wielu złych rzeczy, zawsze bez wsparcia, pomocy. Miałam małe problemy z prawem, potrafiłam powtarzać jeden i ten sam błąd wiedząc jakie z tego będą konsekwencje. Nie czułam wyrzutów sumienia. W wieku ok 15-16 lat przeżywałam swoje pierwsze miłości, lecz też tutaj się bardzo zawiodłam co skończyło się popadaniem w coraz to nowsze internetowe znajomości. Czułam, że bardzo potrzebuje tych ludzi aczkolwiek oni też jak szybko się zjawiali tak i szybko odchodzili. Nie mam znajomych ze szkoły tak, aby przyjaźnić się jakoś bardzo, czy wychodzić w sumie robię to bardzo rzadko i preferuję siedzenie w domu. Ciężko być mi odpowiedzialną osobą. Mimo wszystko w ludziach,których poznawałam widziałam duże zaufanie do mnie, nie bali się ze mną rozmawiać i z tego co wiem wywołuję dużo pozytywnych emocji. Ach, apropo emocji; był moment gdzie prawie całkowicie się ich wyzbyłam jednakże teraz wydaję się zbyt nadwrażliwa. Zakochuję się, a za chwile mi przechodzi, łatwo doprowadzić mnie do niekontrolowanego płaczu(sama czasem nie chcę, ale czuję wtedy zduszenie) jestem na ogół smutnym człowiekiem, lecz idąc do szkoły energia jak i poczucie humoru ze mnie wychodzi mimo że wiem jak bardzo uwłaczam ludziom, a oni najwyraźniej tylko udają, że mnie lubią. Świetnie manipuluję co już pewne osoby zauważyły. Nie wiem do jakiego typu charakteru siebie podpisać, lecz też nie wiem jak sobie radzić z tym. Chciałabym wieść normalne, spokojne życie tylko nie potrafię i w głębi jak coś się zaczyna układać to, to komplikuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...