Skocz do zawartości
Forum

Jak znosicie wizyty u lekarza?


Gość Powiedzcie mi plis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Powiedzcie mi plis

Powiedzcie, czy to normalne, powszechne odczucie ze po powrocie od lekarza czujecie sie jeszcze przez jakis czas zle, nie chodzi mi o chorobe oczywiscie tylko o odczucia zwiazane z wizyta? Obiektywnie rzecz biorac rozumiem, ze taka jest praca lekarza i w ogole powinnam zapomniec o sprawie bo to normalka, ale tak bardzo nie lubie, gdy ludzie mnie dotykaja. Nie chodzi tu o molestowanie czy cos bo lekarz byl tej samej plci co ja (kobieta) i zachowal sie profesjonalnie i nie mam do osoby lekarza zadnych zarzutow, ale ja sie zle czuje ze mnie dotykano! Poszlam tylko na gorne drogi oddechowe bo to mi uniemozliwilo prace (pracuję głosem), nie potrzebowalam dodatkowych badan klatki piersiowej tudziez brzucha. Chodze do lekarza najrzadziej jak to mozliwe, moze nie jestem przyzwyczajona :/

Odnośnik do komentarza

U lekarza jak to u lekarza gorzej jest w przychodni bo tam zawsze jest taki specyficzny zaduch spowodowany suchym powietrzem że aż dusi w szczegolności gdy ma się grypę i trzeba czekać w kolejce. Czasami wymiękam i nie czekam w kolejce na lekarza tylko robie awanture i wchodzę pierwszy bo dla mnie nie służy podczas grypy przebywanie w takim suchym powietrzu hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...