Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego tak mnie traktuje


Gość sertes

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobalismy sie sobie,zaczął sie starac i to dlugo jakis czas temu odpuscił ale nie na długo znowu zwracał na mnie uwage chce bym zwracała na niego uwage ja go olewam bo ma zone,on nie przyjmuje do siebie mysli ze go nie chce tylko lata za mna,walczy. a teraz on odpuszcza powoli.,mało tego stara sie o mnie na boku a pózniej udaje ze mu sie tylko spodobałam i nic wiecej,dzisiaj juz kompletnie nie zwraca uwagi.,
cenie sobie dluzsze rozwiniete odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Facet ma żonę a Ty dopuścilas do takiego rodzaju znajomości, ze on w ramach rozrywki po rutynie pożycia małżeńskiego lata za Tobą, zamiast jednoznacznie uciąć tę znajomośc na płaszczyżnie damsko-męskiej.

On sobie w wolnych chwilach dostarcza rozrywki a Ty głowkę sobie łamiesz o co mu chodzi. Naiwna jesteś- facet zajęty ,to facet nietykalny, bo klopotow z tego po czasie co niemiara. A ponadto jak Ty juz kiedyś będziesz mężatką i będziecie oboje z mężem mieli obowiązki wynikające z zalożenia rodziny to chciałabyś aby Twój mąż uganiał się dla rozrywki za dzierlatkami? Nie rób drugiemu co Tobie niemile. Nie zaszkodzi trochę lojalności między rodem kobiecym.
I ile jest wart facet, ktory ma żonę a na boku stosuje podchody wobec innej kobiety? Nierzetelny i nieuczciwy- to warto sobie takim głowę zawracać? Kontakt z własnym rozumem wybitnie wskazany.Dla Twojego wlasnego dobra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...